Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » "Kezdő" animésnek milyen...

"Kezdő" animésnek milyen aminét javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég csöppentem bele az anime világába. Kezdőnek milyen animét javasoltok?

Láttam már párat:

-Nana

-Vampire Knight (1-2 évad)

-Lovely Complex

-Méz és lóhere

-Full metal panic! (1-2-3 évad)

-Rómeó és Júlia


Bele kezdtem még az Inuyashába is de 2 részig jutottam vele mert számomra félelmetes volt ez nem fért bele.


Magyar szinkronnal néztem az összeset kivéve a Full metal panic! 3.évadát azt feliratosan.


Olyan animét keresek aminek magyar szinkronja van de nem zavar ha később váltani kell a feliratra.

Viszonylag rövidebb sorozatok érdekelnek.


Horror illetve a sport az ami nem érdekel.


23/L



febr. 6. 18:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%

""Kezdő" animésnek "


Sorozatnézés valami képesség, amit tanulni és fejleszteni kell?

febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Tsubasa kapitány ez focis 🤷 Chichiro szellemországban ami van még bár nem láttam, tehát csak gyanítom hogy van hozzá szinkron, meg azt is hogy horror.

Viszont az animék 80%-a feliratos, tehát idővel hozzá kell szokni, hogy nagyrészükhöz nincsen magyarítás, amihez meg van, az is mind régi, újakat már nem szinkronizálnak.

De itt van egy link, ahol egy egész listát találsz:)


[link]

febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

1/

Olyan animét kértem amivel érdemes elkezdeni, hogy ne vegye el a kedved az anime nézésről,illetve az anime világtól.

Olvastam több helyen ahol javasolnak egy animét de utána hozzá teszik, hogy nem javasolják kezdőknek.

Így ennek értelmében tettem fel a kérdést.

febr. 6. 20:07
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
"nem ajánlják kezdőknek" ez teljesen relatív dolog, az embertől függ, hogy befogadja-e a látott tartalmakat vagy sem.
febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%
4-es voltam, az előzőhöz akartam még tenni, hogy nem szabad az ilyen ajánlásokra hallgatni, magának kell hogy mérlegeljen az ember, az ilyen figyelmeztetések inkább a gyenge lelkűeknek szólnak, akik nem bírják az esetleges vérengzéseket vagy egyéb tartalmakat.
febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
44%
A Full Metal Panic-Fumoffu 2 évadját is nagyon ajànlom. Azon kívül: Kaleido Star, Vadmacska Kommandó, Yuyu Hakusho, Blue Gender.
febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
42%
Shigatsu wa kimi no uso
febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
27%
Overlord évadok.
febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

"Olyan animét keresek aminek magyar szinkronja van"


Ezzel nagyon komolyan lekorlátozod magad. Nem sok kapott magyar szinkront és abból sem érdemes mind megnézni. Ha komolyan gondolod az elmélyülést, kénytelen leszel feliratra váltani.


"Bele kezdtem még az Inuyashába is de 2 részig jutottam vele mert számomra félelmetes volt"


Ezt pedig nem értem, így nem is tudom, hogy vegyem figyelembe ajánláskor. Az Inuyasha egyáltalán nem tartozik a félelmetes sorozatok közé, így jó lenne leírni, mi rettentett meg benne.

febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem lesz hosszú életű az animés pályafutásod. Már ott eleresztettelek, hogy mennyire ragaszkodsz a magyar szinkronhoz.
febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!