Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nem szeretik Sokan a...

Miért nem szeretik Sokan a tokyo revengers?

Figyelt kérdés
Szerintem egy tök anime jó történettel jó karakterekkel

jan. 2. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

én 15 részig bírtam az első évadot, a sztori ötletes és tetszetős volt, de


az egyik dolog ami nem tetszett hogy egyetlen egy sem, ismétlem, egyetlen egy olyan időbeli változtatás nem volt ami direktbe a főhős csinált volna meg, minden egyes olyan esemény amivel sikerült megváltoztatnia a jövőt az VÉLETLEN eseményeken alapult


a másik, és a legnagyobb hibája szerintem az animének, hogy a főhős életképtelen, egy komoly sztoriról van szó, még is a főhős egy hülye, tehetségtelen utálható karakter, nem fejlődik a személyisége semmit, se testileg se lelkileg, nem tanult semmi technikát, nem gyúrta ki magát, semmit nem tett a jövő változása érdekében, az hogy az akarat meg van hozzá hogy akar változtatni nem elég, mert nem teszi meg a változtatást


és sajnos a 15 részben ezeket ismételték el, mindig a srác akart valami változtatást végre hajtani de random esemény bejött és az változtatta meg a dolgokat nem pedig a főhős, és a főhős ment végbe karakter fejődésen


azt hogy a felsorolt két dolog a további részekben megváltozik-e azt nem tudom, mint említettem 15részig bírtam

jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és a főhős nem ment végbe karakter fejődésen*** bocs elírás
jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Számomra erőltetett bandás anime.

Bandásból sokkal inkább megfogott a

K-Project (nem beszélve, hogy a legszebb grafikájú anime a kb 200 animéből, amit eddig láttam),

valamint a

Durarara.


Ezek legalább humorral tarkítottak, és nem arra megy ki, hogy ki a hatalmas hős. Hanem hangulatuk van, kalandosak, városi csaták, de még sincsen túlzásba víve bennük a harc.


Tudom, kissé öregebb korosztályom miatt a fiatalabbaknak fura lehet, hogy bejövősebbek számomra a K-Project lazulós bár jelenetei, nem görcsöl mindenki, csak 1-2 szereplő, és csak időnként indul be egy-egy (jól megkomponált) akció, és még a szupererő se zavart benne, mint más animében.


A Durarara a véres humorával és városi kalandjaival magával ragad, amikor épp olyan kedvem van, bár lassan haladok vele, még az első évaddal se végeztem, mivel túl sok animét váltogatok egyszerre. :)


(T.Revengers helyett akkor már az ahhoz hasonló Banana Fish, pedig utóbbi se nagy kedvencem, de egy fokkal még az is jobb.)


A Tokio Revengers számomra gyerekes és erőltetett, "na ki a fasza csávó" stílusú hősképző, és ez távol áll tőlem. Nem beszélve, hogy szinte minden hiányzik belőle, amit szeretek: se nem lélekközeli igazán, se nem igazán vicces, az oldott, nyugis hangulatok is hiányoznak belőle többnyire, még csak nem is igazán kalandos, se nem tipikus slive of life, vagy mindezek keveréke... Filozófia, mélylélektan és művészi hozzáállás meg végképp hiányzik belőle.


Nekem a felsorolt vonzó tényezők közül BÁRMELYIK elegendő volna, de a T.Revengersből az összes ilyen téynező hiányzik, sajnos.


Én evvel indoklom, hoyg miért nem szeretem, és egyes más animéket meg miért preferálok inkább. De lehet, hogy az életkorom teszi? Nem tudom...

jan. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Karakter fejlődés az zéró benne.
jan. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Minden megjelent részt láttam és úgy írom ezt:


Nincs karakterfejlődés, tele van plot hole-lal az időutazás miatt, repetitív:

- "legyőztünk a másik legnagyobb gang-et egy gang háborúban, mostmár igazán mi vagyunk a legnagyobb gang."

*következő részben*: "áh, a semmiből előjött egy sokkal erősebb és sokkal nagyobb gang".

De ugyanúgy repetitív, hogy mindig vannak árulók, elég unalmas ugyanazt nézni újra és újra.

Míg a karakter design egyébként teljesen okés és változatos, maga az animáció gyenge és sokszor szétestek a karakterek arcai.


Szóval én elhiszem, hogy ez 10 éves korig érdekes, de afelett már az egész baromi kínos.

jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen Bleaches beütése van történetileg. Tehát az Aizen saga végig 10/10-es utána ment a lejtmenet. Itt is az a helyzet nálam. A tenjikus arc végig tehát eddig még tetszett is de ami utána jön az már nagyon nem fog.


A karakterfejlődés engem nem zavar mert ebben egyedi.


Valamint az anime az nagyon cenzúrázott és nagyon gyenge állóképes animációja van ami nagyon elrontja az egészet. Elvész a hangulat így. Szerintem ez is nagy oka annak, hogy sokaknak nem tetszik annyira.

jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PMC Wagner ***** válasza:
Én az első évadot végig néztem. Az alaptörténet egyébként jó, de nagyon érződik a banánbőr lehúzás, az erőltetett túltolása a storyban. Egyébként egy másfél-két órás filmbe krva jól mutatna a dolog de így ez szar.
jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!