Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik fansubber oldalon...

Melyik fansubber oldalon publikálnak a Bleach: Sennen Kessen-hen 2. évadához magyar föliratot?

Figyelt kérdés

Ma fölnéztem az UrahaShopra és a Naruto-kunra, viszont egyiken sincs fönt fölirat a 2. évadhoz. Gondolom ehhez az évadhoz már nem csinálnak föliratot, mert máskor ennyi idő alatt rég publikálni szokták.


Szóval a kérdés adott. Melyik fansubber oldalon publikálnak magyar föliratot a Bleach Sennen Kessen-hen 2. évadához? Megnézem/megnéztem japán szinkronnsl és angol fölirattal is, viszont, ha valakik valahol csinálnak hozzá magyar föliratot, akkor megtisztelném őket azzal, hogy igénybe veszem a munkájukat. :-3



#anime #anyanyelv #Bleach #FanSub #Sennen Kessen-hen #magyar fölirat
2023. júl. 14. 07:29
 1/4 A kérdező kommentje:
*2. évad 1. részéhez.
2023. júl. 14. 07:34
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Ez most egy troll kérdés lenne? 😂
2023. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe az Isshotosho fórumát, ahol szezononként kilistázzák, hogy mit melyik csapat fordít. Nem mondom, hogy van olyan jó mint a régi Animeaddict rendszer, de a semminél ez is jobb, legalább valahol gyűjtve van.


Bleach: Sennen Kessen-hen - Ketsubetsu-tan- Naruto-Kun.Hu & Uraharashop, AdasiX & FeedtheGeek, Mahou Fansub

2023. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
wow köszi, én se tudtam ezt, mindig saját kezűleg írtam ki melyik csapat mit visz, és baromi sok időt elvett
2023. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!