Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul mely évadjai...

Tokyo Ghoul mely évadjai igényesek? Az elsőt láttam, a "Root A" első részei viszont nem tetszettek.

Figyelt kérdés

A "Root A" számomra eléggé felszínes, szinte csak akcióról szól. Az első évad azonban rendben volt. Az első évad ismeretében érdemesnek tartjátok más évadba is belekezdeni, akár random kiválasztva? Mely évadok igényesebbek?


Nem igazán vagyok akció ranjongó. Ellenben a lélektani műveket kedvelem. Az első évad lélektani szempontból egész jó volt, ha nem is remekmű.



2023. márc. 23. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az egész Tokyo Ghoult láttam, nekem a harmadik évad volt a kedvencem(Re), de szerintem érdemes megnézni az egészet, mert összességében nagyon jó, de azért van néhány gyenge évada.
2023. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!