Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy tudnék Genshinezni ha...

Hogy tudnék Genshinezni ha nem tudok angolul?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a Genshin Impact de semennyit se tudok angolul.. 😭

2022. dec. 15. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Megtanulsz angolul.
2022. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én régen, mielőtt megtanultam angolul, fordítóztam telefonon játék közben, ha valami lényegesről volt szó
2022. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd útközben megtanulod.

A történeten/párbeszédeken kívül nem kell sok angol, és ott van a google fordító is segítségként.

2022. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát azért néhány küldetésnél eléggé el lehet akadni, ha nem érted mi a feladat. Ez jó alkalom a gyakorlásra :)


Egyébként meg a játékosok nagy része nagyon segítőkész és vannak magyar közösségek.

Amiket ismerek és tudok ajánlani:

Discord: [link] (vagy [link]

Facebook: [link]

2022. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Valami Fordítótol Kikönyörgöd esetleg
2022. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Bármiféle angol tudás nélkül is gond nélkül lehet játszani. A térkép mindig jelzi, hogy hova menj, a párbeszédeknél pedig semmit nem befolyásolnak a döntések. Max nem érted a sztorit. De hát az dióhéjban úgyis csak annyi, hogy a bátyó keresi a hugit, vagy a hugi a bátyót, és közben mindenkin segít, meg legyőzi a gonoszokat. XD
2022. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát azért van pár feladat, amikor fontos elolvasni, hogy pontosan mit kell csinálni egy-egy helyszínen. Ha tényleg semmiféle angoltudásod sincs akkor szerintem kicsit felesleges letöltened, mert az egesz játék lényege a fősztori amiben rengeteg párbeszéd van. Persze ha csak a karakterek és a harc érdekel benne, akkor nincs akadálya.
2022. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!