Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az AoT manga 138. fejezetével...

Az AoT manga 138. fejezetével kapcsolatban lenne pár kérdésem, akit zavarnak a spoilerek és még nem olvasta, az ne nyissa meg.(?)

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy én sem olvastam, de úgy tudom, ott van Mikasának egy látomása, amelyben 4 éven át egy folyóparton él Erennel. Pontosan mi akar lenni ez, egy álom, vagy valamiféle emlék? Illetve igaz az, hogy ebben a látomásban Mikasa terhes volt Erentől, és ha igen, miből lehet ezt tudni? Tulajdonképpen lefeküdtek egymással a Paths "világában", ahogyan Zeke-kel is képes volt fizikai interakcióba lépni ugyanott korábban? És utólag törölte/ideiglenesen blokkolta Eren Mikasa emlékeit erről, plusz a magzatot is "kivarázsolta" belőle az alapító titán erejével?

Bocsi, ha ez sok egyszerre, de hallottam már mindenfélét, és kb. biztos vagyok benne, hogy akkor is zavarosak maradnának számomra bizonyos részletek, ha elolvasnék minden hátralévő chaptert, szóval gondoltam, egyszerűbb tisztába tenni ezeket itt, a fórumon. Szoktak szép, részletesen kifejtős válaszok érkezni, mindig értékelem őket.



2022. jún. 23. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Talán az erővel (ahogy fertőtleníteno akarta a népét Zeke) ? Mármint gondolok a babára.


Azt tudom, hogy az animében nem lesz ilyen rész, a mangaka teljesen elvetette. Pedig én adtam volna, de nyilván nem fér bele a történetbe.. :(

2022. jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem az egyfajta látomás/ álom volt a Path-ben. Egy “mi lett volna ha: Mikasa mást válaszol Eren-nek s nem azt ,hogy “a családom vagy””.

Arra nem emlékszem ,hogy terhes lett volna, legalább is nem hangzott el de lehet az volt. Igazából ez utóbbi mindegy is.

2022. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is úgy tudom, hogy nem ott hangzott el, hanem egy Isayama által utólag megerősített információ volt, de direkt azért kérdeztem, mert forrást erre nem találtam, csak mondták. Lehet, hogy úgy hülyeség, ahogy van. Mindenesetre nekem nem mindegy, ha igaz lenne, az eléggé forgatná a tőrt a szívemben. 😀

Egyébként nem teljesen értem, miért Mikasa válaszán múlna, hogy Eren elindítja-e a rumblingot. Zeke konkrétan megmondta neki, hogy azért védelmezi őt Mikasa folyamatosan, mert szereti, és ez már az után történt, hogy Mikasa familyzone-olta, de még az előtt, hogy kirobbantotta a balhét Liberión. Persze ha a látomás színtisztán Mikasa fantáziája volt, akkor érthető, csak akkor nem egészen (legalábbis számomra), ha tényleg egy alternatív idővonal akart lenni.

2022. jún. 23. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos, egy dolgot tudhatunk. Ha elmenekültek volna Erenék, akkor úgy éltek volna, mint bármelyik szerelmes pár, így valószínűleg születhetett volna néhány gyerekük azalatt a 4 év alatt, mielőtt Eren meghalt volna. A manga úgy indult, hogy Eren látta elképzelt halála előtti pillanatában Mikasát elköszönni tőle, majd felébredt és Mikasa sem értette, miért sírta el magát akkor.


Nem hiszem, hogy Isayama megerősített volna bármilyen infot ezzel kapcsolatban (a végén sem erősített meg semmit azontúl, hogy Historia hozzáment a lánya apjához végül, pedig el voltak hintve más párosok is).


Az egyetlen vígasz, hogy Armin előtt Eren kiverte a hisztit a végén, hogy szívesebben élne a barátaival, na meg persze Mikasával (aki ne legyen már bárki másé később. :D). Isayama megerősítette, hogy ez volt az egyik kedvenc jelenete a végén, mert Eren végre visszatalált az eredeti önmagához. Hát, kár, hogy csak ennyi jutott neki... Szegény gyerek csak áldozata volt egy nagy tragédiának, amit ő maga nem is akart.


Nem tudom, amit esetleg kifejthetnének még az animében, hogy vajon mit mondhatott Eren a többieknek Arminon és Mikasán kívül a Pathban.


A többiek jövője meg azért nem derült ki végül, mert állítólag Isayamának sosem volt vágya ábrázolni a karaktereit, ahogy boldogan élnek. :P Erről megnéznék legalább pár képkockát a végén, mert érdekelne mivé alakult át a világuk később. Mert gondolom Arminék eleve Marley megmaradt romjain éltek a manga végén, azt is újjá kellett építeni. Bár lehet Levi jelenete utalás volt arra, hogy működött az a város szépen. :D

2022. szept. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Bocsi, nem vagyok az infantilis humor híve (na jó, néha), de ez olyan gyönyörű volt telefonon olvasva, hogy egy pillanatra zavarba jöttem.

2022. szept. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös 4-es voltam, ne haragudjatok, én nőként ilyenekbe nem gondolok bele, hallanád a barátomat, ő még a szeles idő említésekor is a rövid szoknyákkal példálózik, holott inkább a hideg a gond olyankor. :D De engem nem zavar az infantilis humor, megszoktam. Már olyan igéket sem szabad mondani, mint "belemegy, felrobban..."
2022. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok, az a gáz. :') A barátodnak mindenesetre küldök egy pacsit a bennem élő hetedikes nevében.
2022. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!