Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Narut Shippudent japán vagy...

Semmixd321 kérdése:

A Narut Shippudent japán vagy angol szinkronnal jobb nézni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Angol, lehet lepontozni
2022. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább japán.
2022. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Sose fogom megérteni. Valaki válaszol normális egy kérdésre, és a másik tábor rajongói lepontozzák az adott illetőt. Ennyire nehéz elfogadni, hogy mások vagyunk és máshogy szeretünk dolgokat? Gratulálok mindannyiótoknak.

Igen, ez az első válaszoló értékelése miatt született.


Kérdésre a válasz, kedves kérdező:

Amelyik nyelven neked szimpatikusabb. Van aki nem szereti a japán nyelvet, ezért szívesebben nézi angol szinkronnal. Van aki pedig eredetiben szereti nézni japán szinkronnal. Ezt neked kell eldöntened, hogy számodra mi a legjobb élmény.

2022. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen a japán. Már csak azért is mert japán nyelvre lett igazítva az anime-ben a beszéd. Én pedig kifejezetten utálom ha épp nem beszélnek, DE azt látom hogy mozog a karakterek szája... Szóval mindig az eredeti nyelven, legyen is az bármi(jelen esetben japán). Persze aki akarja nézheti angolul és ha ez sem zavarja hogy akkor is jár a szájuk mikor néma csend van akkor még élvezheti is. De nekem az ilyesmi a halálom, rendesen hazavágja az élményt nálam ha szétcsúszik a kép és a hang...
2022. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szubjektív. Nyílván, aki imádja az angol nyelvet annak az angol. Én is először idegenkedtem a japán szinkrontól, szokatlan, zavaró, érthetetlen volt a japán nyelv. Egy idő után ismerős lett, hozzászoktam. Ma meg már el se tudnám képzelni, hogy ne japán nyelven nézzek animét. Nekem ma már jobban tetszik a japán nyelv hangzásra, hiába angolt tanultam, meg értem is középszinten.
2022. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem alapvetően jobban tetszik a japán nyelv viszont kicsit túl jó a fülem, és rohadtul zavar hogy női szinkronja van egyes férfi karaktereknek bele értve a főszereplőt is.
2022. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha tudsz angolul akkor az angol.
2022. ápr. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Én japánul láttam először, baromi jó volt úgy, de kíváncsi voltam az angolra is, és meglepően jó volt az is, nem úgy mint az attack on titan animénél, annál az angol dub nagyon rossz - szóval szerintem nem gáz ha netán angolul nézed meg, bár nyilván szerintem minden filmet sorozatot eredeti nyelven kéne, ahogyan kigondolták a készítők
2022. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem japán, de mindenkinek ajánlom, hogy nézzetek meg egy videót Naruto angol szinkronhangjával, elképesztően cuki az a nő! :D
2022. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Magyar szinkron a legjobb!!!! xDD
2022. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!