Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A "Star Wars: Visions" anime...

A "Star Wars: Visions" anime szerintetek sikeres lesz?

Figyelt kérdés

Star Wars: Visions


[link]



2021. szept. 19. 19:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem.
2021. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Maximum az anime rajongóknak meg azoknak akiknek mindent le lehet nyomni a torkán mert nem érdekli hogy mi megy csak legyem star wars a nevében őszintén nagyon univerzum idegen az anime stílus
2021. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
#2 dehogy, pont a gyökerekhez tér vissza a SW, a japán kultúrához. Nem lesz kánon, és a sztorik nagyon érdekesek! Akinek nem tetszik, megértem mert nekik az új filmek se tetszettek
2021. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Azt egy dolog hogy miből merített lucas de a stílus nekem egyártalán nem jön be amit képvisel alapból nem szeretem az animéket le lehet ezért pontozni de ha nekem nem tetszik akkor el kéne fogadni ez olyan hogy sokan még mindig nem szeretik az előzmény filmeket (szirmai) de én igen is nagyon szeretem meg több millióan szintén mert tényleg adott az univerzumhoz egy akkora löketet adott neki ami máig a legérdekesebb kort vezette fel ami a sithek bosszúja előtti időszakban játszódott mindent na de ez mellekes most. De amúgy nem csak a japán kultúrából merített hanem rengetegből sok délamerikai vallás is kerveredik benne vegyük példának Bossk faját ők egy olyan istenben hisznek akinek úgy lehet a kedvére tenni hogy vadászol és köztudott hogy az ő faja egy időben jediket rabolt el és vitt egy dzsungel bolygóra ahol eleresztette őket és rájuk vadászott ez pl egy kisebb viking közösség szokása volt csak ugyebár ott egy random erdőbe vitték azbl elrabolt embereket és úgy vadásztak rájuk és ezt nem később magyarázták bele hanem elvileg lucas bossk karakterét így írta meg szóval hülyeség csak a japán kultúrára gondolni amikor azt mondjuk hogy star wars
2021. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Maga a Star Warsot 1977ben, abból merített Kuroshiwa vagy ki szamurájfilmjeiből, a másik pedig a cowboy filmek.

Aztán persze később merített másokból is, de a Star Wars nem egyenlő Bosskal. Egyébként hülyeség azt mondani, hogy nem szereted az animéket. Rengeteg fajta van, bár az igaz, hogy a többségük gyerekes, én nem is néztem egyet se amúgy, de a Star Warsos nagyon jó lesz úgy látom. Pl. szembeállítja a természetes szépséget az indrusztalitással, ami nagyon tanulságos! Vagy egy megható történet egy hercegnőről.. vagy egy bukott jedi egy falusi esküvőt lát, ez is érdekes lehet. A legjobb meg: Luke és Leia kontrasztjába állítva egy sötét ikerpár harcol egymással, akiknek egy duplacsillagrombolójuk is van!

Az anime látványa, szinkronok nekem se tetszenek, de ez olyan előítélet, mint ami az előzményfilmeknél ment: utálták, hogy túl számítógépes a látvány.. és emiatt utálták az egész trilógiát!... ugyanez a folytatásnál is, valami nem tetszik nekik, általában félreértés miatt, és ezért az egész Lucasfilm pusztuljon, meg mindenki aki kicsit is szereti...

2021. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Azért mert japán stílusban lesz, még nem jelent semmit a történet szempontjából.

Szerintem amúgy szar lesz. Nyugatról érkezett anime megrendelések a legtöbb esetben azért maradtak fenn, mert olyan rosszak és nem mert nem olyan jók.

Nyilván vannak kivételek, de a ritkábbik eset.


Az új filmekkel is az a baj, hogy csak azt tudja felmutatni, hogy SW, egyébként hülyének nézi a nézőket.

2021. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Pont ez az: ,,ha japán stílusban lesz, még nem jelent semmit a történet szempontjából". Akkor miért kritizálod előre? És még te elvileg SW rajongó vagy...
2021. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%

#7

Nem, sehol nem írtam, hogy az vagyok. Az az első kommentem a válaszra.

És nem is kritizáltam, arról beszéltem, hogy mit mutat a tapasztalat.

A tapasztalat meg azt mutatja, hogy nyugati megrendelésre sokkal gyakoribb a rossz, mint a jó anime, ami igaz.


Amúgy meg te még azt sem tudod, hogy mi az a rajongó. A rajongó nem az, aki agyatlanul örül mindennek, amira rá van írva, amiért rajong.

A rajongó pont azért a minőségért rajong, amit a franchise eredetileg jelentett.

Leegyszerűsítve, még a leg-hardcore-abb rajongók is, akinek egy kicsit agya is van. Elmondja, hogy a 7-8-9 katasztrófa lett.

2021. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

A rajongást nem lehet abban kifejezni, hogy ki mit szeret. Te szeretted az eredetit, meg az előzményt, aztán mivel a cikkekben videókban sok mindenki szidta az új trilógiát alaptalanul, ezért inkább az lett a divat, ki tudja jobban szidni a Lucasfilmet...

Én sem szeretek mindent, amit készítenek, sőt szerintem nem is kéne több Star Wars film, mert ez nem olyan mint a Marvel.

Te nem vagy tapasztalt, lehet annak képzeled magad, de a gondolqtaid nem tények

2021. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%

#9

Nem, megint félreértetted, nem arról beszéltem, hogy nekem mi tetszik, hanem hogy mi egyértelműen rossz.

Az új filmeket (7-8-9) nem azért szídják, mert ez a divat, hanem mert rossz. Érdekes módon a Rogue One egy teljesen korrekt film lett (jó, igazából a 7-ről még kb. el lehet ezt mondani).


"Te nem vagy tapasztalt, lehet annak képzeled magad, de a gondolqtaid nem tények"

A gondolataim nem, de amiket leírtam, azok tények.

Én nem arról beszéltem végig, hogy nekem tetszik-e vagy sem. Te akartad erre terelni, mivel a tényekkel nem tudsz vitatkozni.

2021. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!