Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy döntitek el milyen...

Hogy döntitek el milyen animét néztek (a szezonosokon kívül)?

Figyelt kérdés
Csak rákerestek, hogy "comedy" animék (ha éppen olyat akartok) és nézitek, amit kidob? Milyen szokásaitok vannak?

2021. febr. 18. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ezért már le lettem szólva, de én első sorban a rajzolása, és az animációs stílusa alapján választok. Meg szoktam nézni trailereket és azok alapján döntök, hogy tetszik-e.
2021. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Borítót is nézem, a leírása főleg, ha unalmas továbbállok, trailert néha megnézem, az - vagy +.


Mennyi része van az is befolyásol, több évadost akarok, vagy csak 1-et ami rövid vagy épp 100 vagy több részes. Előfordul hogy megnézem hogy néznek ki a szereplők. Értékelések vagy az értéke (score). Műfajai közt mik vannak, pl: hiába tetszik ha meglátom hogy harem és nincs kedvem hozzá akkor hagyom.


Nagyjából ennyi, mikor melyik. Vmikor egy karakter/mém miatt nézem meg az animét.

2021. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha találok magyar leírást az adott animéről és szimpinek tűnik akkor belenézek. Általában 5-6 rész után legkésőbb látom, hogy nekem való- e vagy sem. Bár olyan is van, hogy csak később fog meg, indul be. Pl.: World trigger. Van amelyikből ledarálok rögtön egytucat részt, másból 1 hónap mire megnézek ennyit és van, amelyiket dobok pár rész után, de van, hogy 1 rész elég volt belőle ( ez főleg a hype shouneneknél jellemző, ahol sajnálom az időm és energiám 500+ részekre, ha már elején se fog meg). A pontszámokat is szoktam nézni választásnál. Bár School days, Absolute duo stb. óta tudom, hogy arra se érdemes alapozni, de többnyire hellyel közel jó alap.
2021. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, régen, amikor még keveset láttam, akkor mindig voltak félretéve nagy, ismert címek, amikhez nyúlhattam. Így hangulat függő volt, hoyg épp melyik félretett animét néztem.

Van amikor valamilyen típust akarok, pl. legyen hasonló az x animéhez. Ekkor a MAL oldalon megnézem, hogy más felhasználók szerint mihez hasonlít az anime és azt nézem meg.

Mostanra meg már elég sok animét láttam, így ha valamiből látok egy gif-ben, meme-ben vagy egy videóban érdekes jelenetet, akkor félreteszem, és ha kedvem van megnézem. Így van most egy kifejezetten hosszú listán többé-kevésbé jó animékből.

2021. febr. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen régen van már a várólistámon. Vagy éppen milyen kedvem van.
2021. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

valamikor direkt átnézegetem egy-egy kategóriát, vagy csak lapozgatom a top anime listákat vagy a régi szezonokat az AA-n


de ami leginkább jellemző, az a meme, egyik kivágott jó jelenet megosztva pl. redditen

mikor elkezdtem animézni, akkor meg amit épp megláttam, belenéztem, illetve amit mások mondtak állandóan vagy az éppen talált fansubnak a kínálatát néztem át, ha gyorsan átlapozható volt

2021. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kategória, téma és történet alapján. Szezonosokat csak ritkán nézek.
2021. febr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig először kategóriát keresek,majd megnézem az első kettő részt,ha már az elsőnél tetszik kinézem,ha a másodiknál se keltette fel az érdeklődésemet akkor kihagyom
2021. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
a kanosságomtól függ
2021. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen jó az op és az ending zenéje, ha első 4-5 rész tetszik, akkor végig nézem, nekem tetsző műfaj kategóriába legyen.
2021. febr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!