Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan hódíthatnék meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnék meg egy heteró lányt?

Figyelt kérdés
Még sose volt dolgom heteró lánnyal, az eddigi partnereim mind leszbik voltak. Valamiféle jó tanácsot tudtok adni? Egyébként a lány gyönyörű és bár hetero (bár néha vannak leszbis megnyilvánulásai), mégis egyszer elvinném a csillagok közé.

2016. máj. 10. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
90%
A csillagok közé az LSD is elviszi...
2016. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Vagy ugyanúgy, ahogy egy heteroszexuális férfi meghódít egy teljesen leszbikus nőt...
2016. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
97%
Az lenne a logikusnak tűnő válasz, hogy sehogy. Ennek ellenére hallottam sztorikat, amikor elcsábult hetero lány egy leszbi/bi lánynak. Nem is kevés. Csak valószínűleg az a lány akkor nem teljesen hetero, és kellett valaki, aki ezt kihozza belőle.
2016. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
90%

Keresd a társaságát, bókolj neki sokat, de ne túl feltűnően és lehet, hogy akkor összejön a dolog!


Sok sikert kívánok Neked! :)

2016. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
93%
Egyes elméletek szerint mindenki bi, csak társadalmi konvenciók miatt elfojtjuk (mondjuk én nem :-P ) ... Úgyhogy próbálkozz nyugodtan. Szervezz vele csajos programokat és figyeld a reakcióit ... Gondolom csajoztál már, csináld most is úgy, csak lassabban haladj, nehogy elijeszd.
2016. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 Noren1989 ***** válasza:
96%

Ahogy, mi, hetero pasik próbálkozunk...

26/F

2016. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
97%

Én heteró vagyok.

És azt gondolom,érzem nincs az a nő aki eltudna csábítani :)

Ha tényleg heteró sz,tem esélyed nincs :)

De azért sok sikert hátha :)

2016. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
90%

Először a 8-as egy írtó nagy bunkó. :D

Másodszor pedig, ha teljesen hetero, semmiféle hajlam nincs benne, akkor sajnos sehogy.

De ha van benne némi hajlam, csak elfolytva, akkor ezt elő kell hoznod belőle.

2016. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normalis válaszokat! Nrm tudom mennyire képzelek bele dolgokat, de szerintem az már jó jel hogy odatette a combjára a kezem és nem engedte hogy elvegyem és nem bánta ha megmarkoltam. Folyamat puszilgat mostanában, szóval ezek nekem már jelek hogy megdönthető a "heterosága".
2016. máj. 10. 14:40
 10/84 anonim ***** válasza:
88%
Hát akkor drukkolok nagyon :)
2016. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!