Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen a kapcsolatotok egymással?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatotok egymással?

Figyelt kérdés

Csak mert látom, hogy kézen fogva mentek szórakozóhelyekre, ti ott vagytok egymásnak. Volt hogy elém állt egy leszbikus és megakadályozta, hogy megcsókoljam átöleljem azt, akivel kiakartam volna alakítani kapcsolatot.

Persze az is igaz, ha az a nő érett személyiség lett volna, akkor ez sem lehetett volna akadály, de nekem azért rosszul esik, hogy bármi miatt meghiúsul a boldogságérzetre való kívánalom. Azért közöttetek nagyobbak az esélyek és az összetartás, vagy rosszul látom? 33 F csak a gondom volt a nőkkel, én is akartam hogy bújjon hozzám a számomra szimpatikus nő, nyilván ez nem csak rajtam múlik, de egyre több helyen látom hogy egymással vagytok, de az nem érdekel benneteket, ha a másikat esetleg megbántjátok vagy valami hiányzik neki.


máj. 1. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Agybaj nagy baj.


Növesz tököt, azt ne a leszbiket bantsad, mert több nő inkabb választja a szingliséget, mint a bénákat.

Egy nő sem jár alanyi jogon, meg kell dolgozni értük. Ha neked nem jut akkor így jártál. A leszbiknek se könnyű.

máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Végem XDDDD Én biszex vagyok, de egyre inkább a nők felé húzok. Ők 1000x jobban,megbizhatóbbak,gyengédebbek, hűségesebbek,csoda jó érzés hozzájuk bújni, egy perc félelem nincs bennem! A te fajtád 90%a egy seggfej! Veled együtt. Ritka a normális.29N
máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Volt hogy elém állt egy leszbikus és megakadályozta, hogy megcsókoljam átöleljem azt, akivel kiakartam volna alakítani kapcsolatot."

Biztos csak az akadályozta. 20 évesen még megértem, hogy delúzióid vannak, de 33 évesen azért már láthatnád tisztábban a világot

máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Tesa,neked mar volt egy hasonlo kerdesed,nem?"ti leszbikusok allandoan egymast olelgetitek,szeretgetitek,holott nekunk,ferfiaknak is szuksegunk van a szeretetre."Valami ilyesmi volt a szoveg. Amugy igen,elobb olelgetek es fogom meg a kezet egy nonek,mint ferfinak.
máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értelek benneteket, de én szeretnék egy barátnőt, aki fogja a kezemet és engem akar.Mert ti nők egymásra találtok, de a másik nem az semmit nem ér szemetekbe ha nincs elég pénze. Nekem is jó lenne, ha felhívnának naponta, babusgatnának, meg foglalkoznának velem. Nem marnák az idegrendszeremet, meg nem néznének le.
máj. 4. 01:13
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
100-ból kb 2 a leszbikus, úgyhogy ne itt keresd a hibát. Talán valamit nyújtani is kéne cserébe, nem?
máj. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 azt nyilván nem keeeell .. :D (irónia)
máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz teso!!!

Veled van a baj, az írasodból latszik. Magadat ingerled.

Kutyat se érdekli a pénzed! De munkad az minimum legyen!

Ha a szamodra szinpatikus nő meg egy picsa, akkor ne olyanokat keress!


Semmit se ér a szemembe egy idegen! ember, lehet akar nő vagy ferfi. Rohadtul leszarom. Gáz az egesz aurád fogd mar fel.....! Kivülről látszódhat hogy baj van a fejedbe, az ilyentől mindenki fél, kerülni kell mint a pestist.

máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

:)


Nekem szükségem arra, aki fogja a kezemet, ölelget, csókolgat és engem akar.

máj. 5. 02:27
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Meghalok ezen a kerdesen xDD Nem gondoltal arra,hogy meleg legyel?Lehet egy palitol tobb szeretetet kapnal😅😅
máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!