Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktivok mit vartok el mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktivok mit vartok el mit tegyen egy full passziv?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Haat hpgy leszopjon... meg csinàjja azt amit eggy lànynak kell... de persze fontos az is hogy szeressen bújni is.. mert azt is szeretem.. nem csak a szexről szól minden...
2016. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Elsősorban azt hogy szeressen.

Legyen bújós. Szexben meg fontos hogy ő is élvezze,és ha úgy érzi hogy túl durván csinálom,akkor szoljon és visszább veszek


25/F/a

2016. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan ugyanazt, mint #2 :)
2016. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Szopjon és dughassam, lehetőleg legyen szőrmentes a segglyuka.
2016. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Smárolunk, simi, bújás, lexopom, én jobban szeretek xopni mint ha engem xop a pasim, és megbax.

Egy menet, két menet...

Néha csak simizem és nézem a szemei és mondom hogy milyen gyönyörű a szempillája, és egyszer csak megszólal hogy csinálunk is valamit ma, vagy csak csodálsz mint a Mona Lizát? :)

2016. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem várok el tőle semmit! Nem akarom hogy bármi olyat tegyen ami neki nem jó,csak azért mert én élvezném.

Annyi a lényeg hogy szeressük egymást.

2016. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!