Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes így kapcsolatot keresni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés
Eddig csak hivatásos sráccal voltam, de szeretnék már komoly kapcsolatot. Viszont jelenleg homofób szülővel élek, így el kellene titkolni a dolgot, kizárólag hétköznap tudnám elhívni magamhoz a párom amikor épp nem dolgozom, akkor is csak korlátozott ideig. Külön költözés sajnos egyáltalán nem opció egyenlőre.

máj. 19. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bántani, átérzem, milyen nehéz lehet neked, de nekem ez nem menne. Ha én valakit a teljes lényemmel szeretek és tisztelek, akkor az atyaúristennel szemben is vállalom őt, a következményekre való tekintet nélkül. Engem meg lehet verni, meg lehet késelni, kiállíthatnak itt Szegeden valamelyik hídra és a Tiszába lőhetnek, nem érdekel, akkor is vállalni fogom. És ugyanezt elvárom a páromtól is. Semmi baj nincs azzal, ha valaki engem nem tud párjaként vállalni, én ezért nem haragszom. De nem is megyek bele PÁRkapcsolatba.
máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Nem bántás, mert szerintem igazad van.
máj. 19. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a másik fél is úgymond "rejtőzködő", akkor működhet.


Írj rám, hasonló helyzetben vagyok.

máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van esélyed,kapcsolatra,biztos nem lesz könnyű.
máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én eddig bi-nek hittem magam, de lehet, hogy mindig is meleg voltam.

A lényeg, hogy 29 éves koromig komoly kapcsolatban éltem nőkkel. (2x volt kalandom ugyanazzal a férfival 26 éves koromban). Azán amikor 29 évesen egyedülálló lettem, akkor úgy gondoltam, hogy belevetem magam a pasizásba.

Találkoztam egy nálam pár évvel idősebb, szintén bi férfival. Eleinte csak testiség volt, de hamar szerelem lett belőle ami kölcsönös volt. Már másfél éve együtt vagyunk, azonban a körülményeink miatt nem lakunk együtt. Egyikünkről sem tudják, hogy mi a helyzet és valahogy nem érezzük az igényt, hogy coming outolnunk kellene. A szüleink elég régimódiak, mindkettőnk apja enyhén homofób is, az enyém ráadásul k.rva nagy proli is. Szóval egyértelmű, hogy nem mondjuk el nekik 😅

Persze ennek az a hátránya, hogy együtt sem tudunk lakni, de igazából nekünk ez megfelel. Jó, hogy mindkettőnknek meg van a saját privát szférája és félre tudunk vonulni, ha épp arra van szükségünk. Heti 4-5 alkalommal alszunk együtt, hétvégéket általában együtt töltjük, van sok közös program, utazások, nyaralások és minőségi időtöltés. Nem panaszkodom. 🙂

Egyébként a szüleinknek beszéltünk egymásról, mint "barátok" (sőt engem személyesen ismernek is). Szóval valamilyen szinten tudnak rólunk.

máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Es nem fura a szuleidnek hogy a haverodnal alszol heti 5x ?
máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: biztos fura lenne, de ezt nem tudják. 22 évesen költöztem el otthonról, azóta albérletben élek. Ráadásul 170 km-re lakom anyáméktól, szóval nem hiszem, hogy feltűnik nekik 😅
máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor miert nem laktok egyutt?
máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: igazából mindkettőnkhöz szoktak jönni szülők, testvérek, rokonok, barátok látogatóba. Olyan is előfordul, hogy valaki 1-2 napot itt alszik stb. Vagyis az összeköltözés előtt el kellene mondani a szülőknek és a közeli családtagoknak is, hogy mi a helyzet és ezen mi nem szeretnénk keresztülmenni.

Titokban pedig semmiképpen sem szeretnénk együtt lakni, épp elég a kapcsolatunkat titkolni.

máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!