Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek/ tegyünk, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek/ tegyünk, hogy ne legyen katasztrófa az egész szituáció szülők előtt?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki mellé albérletbe beköltöztem már lassan egy éve.

Akkor még nem tudtam hogy meleg, de nem sokkal utána megtudtuk egymásról hogy mindketten érdeklődünk egymás iránt.

Fél éve “hivatalosan” is egy pár vagyunk. Összecuccoltunk egy szobába, a másik nappali lett.

A szüleim viszont péntekre bejelentkeztek hozzám (vidékről) hogy mivel ha erre járnak benéznének. Nem utasíthattam vissza, viszont ők nem tudják se azt hogy meleg vagyok, se azt hogy egy sráccal már fél éve “úgy” lakom együtt.

Fogalmam sincs hogy mit tegyek… mivel majdnem két napig rendezkedtünk hogy mindent a helyére tegyünk, így kb ennyi idő lenne most is mindent visszapakolni.

Bárkinek bármilyen ötlet? Vagy előre közölnöm kéne a helyzetet? Bár így egy nappal előtte, telefonon nem hiszem hogy jó ötlet lenne.

26/F


máj. 9. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

El kell dönteni, hogy felvállaljátok-e vagy sem.


1.Ha még nem akarod nekik elmondani: az egyik ágyat átviszitek a másik szobába kb.1 óra alatt nagyjából rendet raktok. A szüleidet a konyhában ülteted le, a nappalinak használt szobát meg sem mutatod nekik, mondván az a lakótársad szobája.


2.Nem mondassz nekik semmi különöset, leülteted őket a konyhába, megkínálod őket kávéval, étellel, miegymás. Ha kérdezik hol alszol megmutatod a szobát. Annyit mondassz egy szobában alszotok a fűtés stb.miatt, a másik pedig nappali.


Aztán egy nyugis hétvégén hazamentek anyudékhoz a pároddal és elmondod, hogy biztosan voltak kérdéseik a furcsa elrendezés miatt amit nálatok tapasztaltak, ezt szeretnénetek tisztázni. És elmondod röviden,tömören hogy ti egy pár vagytok.

máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy kiderüljön, akkor a másik srác ne legyen ott, amikor a szülők ott vannak. Gyorsan cuccolj vissza pár dolgot, nem baj, ha rendetlenség van, legalább lehet terelni, hogy bocs nem takarítottam vagy ilyesmi.
máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a te ágyadat viszed át a nappaliban és azt mondod azért vagytok ennyire szerteszét mert a lakótársad összecuccolt a szobában egy csajjal, aki pár nap után lelépett.
máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem tudod mondani, hogy az albérlőtárs már lelépett, jelenleg egyedül bérled a lakást, és ennek megfelelően lett időközben minden átrendezve?
máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy olyan nagy munka lenne, átpakolni

Aki nem akar lebukni az még alvás nélkül is megcsinálná.


Te már előrébb vagy,gondolatban

Vállad be hajrá, elvégre már nem velük élsz.

Mikor ha nem most, jobb ezen túlesni.

máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség már nem divat?
máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Mi az hogy bejelentkeztek és nem lehet nemet mondani? Én kijelentettem, nekik, hogy itt nincsen látogatás, majd én fogok menni, egyeztetés után. Egyszer eljátszották a látogatósdit, na tippelj ki nem volt pont otthon.

Néha kell tudni határokat szabni.

máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végül pakoltunk majdnem egész este, aztán a kupis a szoba megoldást választottuk 😅

Köszi a válaszokat!

máj. 10. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:

"A szüleim viszont péntekre bejelentkeztek hozzám (vidékről) hogy mivel ha erre járnak benéznének. Nem utasíthattam vissza, viszont ők nem tudják se azt hogy meleg vagyok, se azt hogy egy sráccal már fél éve “úgy” lakom együtt."


Ez a hozzáállás akkor is gond lenne ha heteró lennél, mert ez azt mutatja, hogy képtelen vagy meghúzni a határokat. Kéretlenül nem állítunk be sehova. Meddig akarod amúgy még titkolni mi a helyzet veled? Nyílván okkal nem mondtad el nekik, de előbb utóbb szembesíteni kell őket az igazsággal, mert ez a játszmázás, kettős élet aminek a csírái már megmutatkoznak nálad, ez nem élet. A titkok meg előbb-utóbb kiderülnek.

De látom én vagyok csak régimódi, hogy ha elvileg jó a szülőkkel a viszony, akkor törekedni kell az őszintségre és ez pont az a téma, amiben őszintének kell lenni.

Ha ezért nem fogad el egy szülő, akkor magát mínősíti ezzel. Engem kifejezetten idegesíteni, ha lenne egy pasim és titkolozna a szülei előtt folyton és nem tud nemet mondani.

máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!