Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Visszafogott, introvertált,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogott, introvertált, huszonéves meleg férfiak, ti hogyan boldogultok az ismerkedéssel? Hol próbálkoztok vele?

Figyelt kérdés
Visszafogott húszas éveim közepén járó férfi vagyok, hasonló párt szeretnék, aki nem csapongó, de azt érzem/látom/tapasztalom, hogy ilyen nem igen van melegben...
2023. nov. 28. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Nehogy azt hidd, hogy csak a korodbeliek csaponganak.

Bőven idősebbek is,sőt a hatvanasok sem tudnak nyugton maradni.

2023. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahol csak tudok, de valahogy nem sikerül semmi.

23

2023. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ugyanez a helyzet nálam is. 29F
2023. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Leginkább sehogy, sajnos nagyon leköt az egyetem és a munka. Az egyetemmel meg iparkodni kell, mert csúszva kezdtem el ezt a szakot egy másik szakról dobbantva. Idén végzek, aztán MSc, doktori. Szóval még hosszú...

Az egyetem után meg nem az ismerkedés lesz az első dolgom, hanem hogy az egészségemet helyretegyem, gyakorlatilag mindennel is van már gond, marékszám szedem a gyógyszereket. Mondta már a háziorvosom is, szakorvos is, hogy be kéne feküdni egy jó fél évre kórházba, hogy leredukáljuk a gyógyszereket annyira, amennyire csak lehet, meg hát felmerült, hogy a sok szervi gond nem különálló probléma, hanem valami szisztémás betegség része, és a mostani kezelés csak a tüneteket nyomja el, de jó lenne az okát megszüntetni, és akkor mindjárt nem 10 féle gyógyszert kell szedni. Aztán a pszichiáterem is mondta, hogy egyetem után örülne neki, ha szintén egy fél évre kijelentkeznék és befeküdnék pszichiátriára, mert úgy látja, hogy az erős gyógyszeres kezelés ellenére is lassan, de romló tendenciát mutat a mentális egészségem, az eleve tragikus állapotból.


Szóval egyetem, munka, egyetem, kórház. Ez a középtávú tervem, és bár beleférne egy kapcsolat, de sajnos nem látom, hogy hogyan tudnám beleszuszakolni. :/

2023. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon pozitív és kedves ember vagyok, mindenki legyen olyan, amilyen, de a #4-es kommentelővel nem jönnék össze, ha úgy lenne, az ismert eset miatt… tudom és értem, hogy nem ismerkedsz, csak tényként írom le. Viszont sok sikert neked az elkövetkező időszakhoz! Remélem alakul a kis életed, helyzeted!
2023. nov. 28. 22:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyet keresek, kedves kérdező :)
2023. nov. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Leginkább sehol nem ismerkedem, mert:

1. Még itthon élek és a szüleim nem tudják rólam... a páromat meg szeretném tisztelni azzal, hogy nem titkolom, még ha csak azután is mondanám el a szüleimnek, hogy összejöttem vele, de addig nem merek outolni amíg nem sikerült elköltöznöm.

2. Pont azt tapasztaltam, mint te, hogy a legtöbb meleg nem képes egy helyben megmaradni egy partner mellett.

3. Talán az átlag meleg standardok miatt úgy gondolom, hogy nem vagyok elég. Ezért azt vettem észre, hogy szabotálom magam, tudat alatt. Lehet az sem segít, hogy introvertált vagyok...


24/f

2023. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

A sok gyógyszertől vagy szarul. Főleg a pszicho-gyógyszerek teszik tönkre az embert (30 évnyi tapasztalat).

2023. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért elég félelmetes belegondolni, hogy a négyes kommentelőből egyszer orvos lesz :SSSSSSSS
2023. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Miből gondolod, hogy orvos lesz?

2023. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!