Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érzelmekre, kémiára, társaságr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmekre, kémiára, társaságra nyitott? (Nem csak szex érdekel)

Figyelt kérdés

Annyira sajnálom -hogy nehezen lehet találkozni olyan srácokkal akik valóban szeretnének ismerkedni és nem csak a szex érdekli.


Szeretnék, és tettre késznek érzem magam az ismerkedéssel kapcsolatban. Szeretnék tényleg ismerkedéseket elmélyíteni, ahol a szextéma csak harmadlagos, sokadlagos...


Miért nincs igény intelligenciára, barátkozásra?


Srácok, akik nem csak szexet kerestek - ti mit és hogyan tesztek leginkább az ismerkedésért?


Sajnos az a baj, hogy elég sokan érdektelenek, nem is tudnak beszélgetni, vagy meg sem próbálják...


22m



2020. febr. 22. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfinal a sex nem sokadrangu, de még csak nem is harmadrangu
2020. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan belefáradtak,feladták. Jobb egyedül, mint a zavaros folyamban sikertelenül kutatni...
2020. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a barátkozás része a szex. Akkor vagy jó helyen amikor akkor érzed úgy amikor a másik. A többi esetekben nyugodtan hajtsd el a pasit
2020. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Átérzem a helyzetet...Én nár hosszú évek óta próbálok egy igazi szerelmet találni.. de hát... csak kalanorokkal volt eddig szerencsém csak beszélgeti.

23/F

2020. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetni ma már nem divat, mindenki a telón és a virtuális térben érzi jól magát.

Pedig milyen jó is az, amikor mondjuk egy séta keretében - nem plázában -, esetleg a természetben jól el lehet beszélgetni, nevetgélni, egyáltalán örömmel venni azt, hogy van,aki kíváncsi rám és én is kíváncsi vagyok rá.

Meg sem próbálja a nagy többség,mert ugye a parák, a hol laksz, mit szeretsz kérdések vannak előtérben.

De sajnos minden emberi kapcsolata a teljes nihil felé tart, aki nem ilyen az pedig nagyon megérzi lelkileg a barát és a társ hiányát.

Sajnos én -sem- tudok baráti ismerkedésből nyitni, mert eddig kivétel nélkul, már a második - harmadik uzenetben előjön a testiség, vagy ami még rosszabb, az exről áradozás, vagy szomorkodás miatta, vagy a hasonlítgatás.


Senki nem volt , társkeresőn sem, itt sem, aki ne e két séma alapján kezdte volna.

Akkor mi az értelme? Hmmmm? Idő, energia pocsékba, lelkileg elfáradva.....Marad a megnyugtató magány,és a remény....:)

2020. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki aki abban a tévhitben él, hogy mindenkit csak a szex érdekel és a barátsággal együtt kell hogy járjon téved. Én tudok csak barátkozásban gondolkozni. Elegendő némi szimpátia.
2020. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!