Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszem ennek a pasinak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem ennek a pasinak?

Figyelt kérdés

Magántanárhoz járok egy éve egy nálam kb 4-5 évvel idősebb sráchoz. az utóbbi időben észrevettem, hogy kicsit furán viselkedik velem. Az egyik, hogy ebben az évben elég nagyok a hangulatingadozásai, hol jóban vagyunk, viccelődünk, csevegünk pár mondatot, hol pedig teljesen fagyos, és tök hülyének érzem magam, ha mondok valami megjegyzést. ez nagyon zavar mert nem tudom legközelebb mire számíthatok.

úgy egy hónapja volt hogy először megnézett, bókolt, milyen csinos vagyok, mennyire kiöltöztem (nem, teljesen egyszerű ruhában voltam, mg kivágva sem volt) és megnézte a melleimet is. utána alkalmakkor megint fagyos volt aztán megint észrevettem, hogy furán néz rám megint bókolt, milyen szép a felsőm. az óra végén beszéltünk még pár mondatot, s éreztem, hogy nem akarja hogy menjek. totál velem szemben fordulva végig nézte ahogyan felöltözöm és magamom éreztem a tekintetét mikor kifelé mentem, hogy néz utánam és megdicsérte a hajam, hogy milyen szép ez az új szín (nem is lett befestve). persze utána megint fagyis lett és alig mertem neki szólni, hogy küldje át a hanganyagot.

mikor legutóbb voltam nála órán, megint kedves volt és megjegyezte milyen finom illatom van, lehetett vele csevegni.

azóta eltelt másfél hét, azóta nem láttam mert beteg volt, szóval gondolom megint a fagyos énjére számíthatok.

amúgy menyasszonya van a srácnak meg én nem is gondolok rá úgy mint pasi. de az érdekelne vajon miért ilyen velem? nyár elején volt egy kis összezörrenésünk, én eleinte annak tulajdonítottam a bunkóságát, csak már nem vagyok benne biztos.


21/L


2016. nov. 29. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, 100% hogy tetszel neki. Bár azt nem teljesen korrekt hogy a menyasszonya mellett "friss husira is" vágyik...


De a kérdésedre válaszolva: igen, 100%.


A durcázás azért van mert a bókjai ellenére Te még nem tettél lépéseket felé, ami tekintve hogy menyasszonya van, teljesen jogos.


Úgy tűnik, elég kisfiúsan viselkedik... Egy tanár nem ilyen hozzáállást kellene tanusitson bár ha csinos vagy, és neki nem lenne senkije, talán nem is lenne baj... De így..........

2016. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hamarabb durcázott mint bókolni kezdett volna.
2016. nov. 30. 00:15
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Sexeljetek, utána dobd fel a nőjénél.
2016. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

van menyasszonya az oké, de attól még rádkívánhat nem?

gondolomm mikor milyen napja van.

de egy férfi nem bókol ok nélkül, az mögött mindig szándék van ezt hidd el nekem!

(oké kivéve ha családtagnak bókolsz, meg havernak)

2016. nov. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Imádom amikor egy nő ennyire a saját fejével gondolkodik :D

Ne bántásnak vedd, kétségkívül tetszel neki, ok nélkül nem bókolunk "idegennek", ugyhogy ennyi alapja mindenképpen van a történetnek. Ellenben a "durcizásnak" nem biztos, hogy köze van bármihez is. Lehet anyagi gondjai vannak, lehet párkapcsolati, lehet beteg a kutyája vagy az aranyhala, előző nap kikapott a kedvenc csapata vagy odaégette a reggeli pirítóst. Szimplán van egy rosszabb napja, nem olyan jókedvű, nem szívesen beszélget, ennyi az egész, nem kell emögé bármit is magyarázni. :)

Bár a bók jelent valamit, de fagyos hangulat viszont valószínűleg nem.

2016. nov. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

én arra gondoltam, hogy azért fagyos néha, mert tudja, hogy nem szabad.

2016. nov. 30. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért. Vagy csak azért mert te (szerinte) nem veszed a lapot. Plusz fusztrálja, hogy ott a mennyasszonya, meg te is. Mi lehyen? Bün tudat. Stb. A sok hatás miatt ingadozik a viselkedése.
2016. dec. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!