Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi prostituált vagyok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi prostituált vagyok ti elítéltek ezért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok az emberek véleményére mert kaptam már támadást,csak lányoknak adom oda magam és gumiban csinálom meg válogatok is nem mindenkivel csinálom.
2016. nov. 1. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ miért vagy az
2016. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És van nő, aki ezért fizet? Meg vagyok lepve.
2016. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Es kikbol áll a torzskozonseged?
2016. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem az én dolgom. Én nem lennék erre képes, nekem fontosak az érzelmek. De ha te így érzed jól magad, ki vagyok én, hogy elítéljelek.
2016. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel ebbõl a kérdésbõl semmit nem tudok meg rólad és a körülményekrõl, ezért nem ítéllek el. Csináld, ha neked ez kell. Messzirõl teszek rá, engem nem zavarsz vele.
2016. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha már férfi prosti vagy akkor ne válogass.. Sokszor egy lány se válogathat a kuncsaftok között nem lehet finnyázni ha kell a pénz és így akarod meg keresni.. Persze a megfelelő védekezés szükséges. Nem ítélem el... Bár ritka hogy egy nő / lány fizessen szexért. 22 L
2016. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 RRR ***** válasza:

hidegen hagy

nálam a viselkedésed számít,nem az hogy mivel foglalkozol

2016. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
Miért ne fizetne egy nő ezért? Ja, mert a pasiknál természetes, hogy k.váznak, ha egy nő csinálja ugyanezt, akkor ő egy k.va...
2016. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
kamu, nő nem fizet férfinak szexért :D max kiégett özvegy vénasszonyok
2016. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 Nem, csak egy legalább átlagos nő könnyebben találhat magának szexre pasit ingyen is, nem kell érte feltétlen fizetnie.
2016. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!