Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, ha ezek után ribi leszek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha ezek után ribi leszek?

Figyelt kérdés
Sose voltam az 2pasival volt komoly kapcsolatom,de elterjesztették,hogy az vagyok,és nem értem miért.Gondoltam,ha már terjesztik akkor legyen is igazság alapja a dolognak. Innenstől kezdve kihasználom a férfiakat,lefekszem velük ,aztán mehetnek is pi.ába. Nem értem ,miért kell olyat terjeszteni ami nem igaz?
2016. okt. 30. 12:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Irhatnál privit. Pontosan ilyen kihasználásra volna szükségem most.
2016. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Én is lennék áldozat! ;)
2016. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják rólam gyilkos vagyok pedig sosem bántottam senkit, de akkor ezentúl megölök mindenkit, igy jó lesz?
2016. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3_as én felőlem azt csinálsz amit akarsz,de lehetőleg velem kezdd!
2016. okt. 30. 13:06
 5/20 anonim ***** válasza:

Veled???

Halott ribi nem jó ribi! :(

2016. okt. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

"Kihasználod a férfiakat" - XD, te láttad az Amerikai pite című filmet?


Egy nő nem tud kihasználni egy férfit csak szexuálisan. Szerinted a férfiak majd elkezdenek sírdogálni, hogy "Brühü-brühü, dugtam egy szép csajjal az első randinkon, de aztán nem akart semmit?" :D


Legyél ribi. Két barátnő között megdugok pár ilyet, mint amilyen te akarsz lenni 'oszt jól van. Nem fogom úgy érezni, hogy kihasználtál volna engem.

2016. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Merre fogsz ribiskedni?
2016. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
"Egy nő nem tud kihasználni egy férfit csak szexuálisan." => Azért meg lehet oldani. Kinyalatja magát a nő a pasival előlről-hátulról, majd felöltözik és ott hagyja :D Sokan megérdemelnék.
2016. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ebben is lehet jó! :)
2016. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

Ráadásul még primitív féreg is vagy.

Gratulálok.

2016. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!