Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon beteg ha…?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon beteg ha…?

Figyelt kérdés
Szeretem a menstruáló nőket… minden értelemben! De legjobban az ágyban. Ki is nyalom úgy, valahogy már én is kezdek aggódni ,hogy minden rendben van-e az emeleten mert sok jó barátom is elég betegnek tart… Nem tudom miért! Azzal nyugtatom magam ,hogy a gyerekem anyjától még jó ,hogy nem undorodom de jobban bele gondolva ha nem ő lenne más nőtől se undorodnék! Mit tegyek? Van még rajtam kívül ilyen "beteg"? Ez miért van? Tényleg kezdek aggódni!

#beteg #vér #Menstruáló nők #nincs undor érzés
2016. júl. 22. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Vámpír?!
2016. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
raported inaction/bot
2016. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vampir vagy! :)
2016. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ösztön. Az állatoknál is ez van, és ezt most nem rossz értelemben mondom. Én nő vagyok, akkor kívánom a legjobban a szexet, ha megvan a havim. Olyan vagyok akkor, mint egy tüzelő szuka :)

Elég ritka, de betegnek nem neveznélek. A párod amúgy mit szól hozzá?

2016. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ő az elején nem akarta, mert szégyelte. Nem azt ,hogy menstruál,hanem ahogy kinéz a dolog! Nem nagyon engedte, de azt mondta nem volt rossz neki a dolog csak ez gusztustalan… volt ,hogy amikor megjött neki elment az anyjához "nyaralni" és késobb tudtam meg miért! De már megszokta.

Korábbi kapcsolataimban is csak néztek. Nem azért mert dugás közben zavarta… csak a kinyalással volt bajuk!

2016. júl. 22. 23:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
a jokatona vérben is harcol
2016. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna :)
2016. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj... Vannak ennél sokkal durvább dolgok.

Én speciel örülnék, ha a párom ilyenkor is kívánatosnak tartana és nem úgy kezelne, mint valami leprást...

2016. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A szex az okés, én is kívánom olyankor.. De nyalni Nem engedném :/:s :D
2016. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Vannak megnyugtató, hasznos válaszok! Köszönöm szépen!🙃

Jó erzés ,hogy nem bolondnak gomdoltok legtöbben pedig emiatt nagyon aggódtam

2016. júl. 23. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!