Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Miért nézitek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Miért nézitek le a "szűz" pasikat?

Figyelt kérdés
Jó, valóban nem általános, hogy 25-27 éves embereknek nem volt még szexuális kapcsolatuk, de ennyire le kell miatta nézni? Mi a baj ezzel?
2016. ápr. 26. 17:17
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
39%
Manapság már fiatal korban elveszitik a szüzességüket. Én nem kezdenék ki egy 25 éves szüz pasival,mert éretlennek tartanám aki nem ért a nőkhöz,számomra visszataszito.
2016. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
38%
Én is 25 éves szűz vagyok, hát sok csajnál lúzerek vagyunk emiatt, mert erre szokták bunkón válaszolni, hogy nem akarnak ők tanítónéniset játszani. Én emg ilyenkor szoktam azt mondani, hogy akkor D.Ö.G.Ö.L.J.E.T.E.K. MEG!
2016. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
82%
Én még mindig nem értem, hogy miért kell megmondani a csajnak, hogy szűz vagy?
2016. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
17:18 : Nem ért a nőkhöz, máskülönben nem lenne szűz. Viszont most már késő hozzászokni?
2016. ápr. 26. 17:23
 5/45 anonim ***** válasza:
34%
Egy kapcsolat alapja a jó szex, kellő tapasztalat híján mégis mit lehet várni.
2016. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
39%

#1-esnek: jó kis qrva lehetsz, leszophatnál... :-)


#2-esnek: megteheted, én a helyedben csak azt tenném, amit a nők is, lefeküdnék velük és eldobnám utánna őket a pics*ba... :-)



KÉRDEZŐNEK: Azért nézik le a szűz pasikat, mert félnek attól, hogy véletlenül beleélveznek a puncijukba és teherbe esnek, az meg azért lenne baj, mert gyereket kellene nevelniük és elesnének még sok száz f*.sztól, amit bekaphatnának... :-)

2016. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

17:22 : Van némi komplexusom ezen a téren.


17:24 : Ettől függetlenül miért ne lehetne akár idővel jó is?

2016. ápr. 26. 17:27
 8/45 anonim ***** válasza:
63%
Én nem nézem le, szerintem alapjáraton ezzel nincs baj ha amúgy teljesen normális, rendes ember. És én személy szerint tudni szeretem hogy a barátomnak hány kapcsolata volt, amikben mik történtek, stb és nem örülök ha hazudink nekem...nagyon nem. Azzal problémám van aki hazudik, azzal aki szűz azzal nincs.
2016. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
43%
Kapcsolat alapja a szex sokaknál, de nem feltétlenül mindenkinél. Van azért ami pl. nekem a szexnél sokkal jobb, ha van kit szívből szeretni és lehet hozzá kötődni lelkileg, ragaszkodni. De az emberek többségének férfiakat és nőket tekintve is a szex egy kapcsolat alapja, olyanok ezek az emberek, mint az állatok, hogy a dugás a lényeg. Mert az állatnak is van ösztöne, vágya a dugásra, csak mondjuk nem szeretik egymást a bagzó macskák szívből, bár sok embernél is a szeretet kimerül a nagy szexcsatákban.
2016. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Én nem nèzek le ezért senkit. Sokkal inkább zavar ha sok nővel volt már..az inkább taszít.
2016. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!