Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha "nem hagynak"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha "nem hagynak" szexelni?

Figyelt kérdés

Nem tudok szexelni a feleségemmel a 7 éves fiam miatt! Egyszerűen mimdig kivétel nelkül rendben volt a szexuális életünk. De egy pár hete a fiam mindent megpróbál elkövetni annak érdekében ,hogy ne tudjak dugni az anyukájával. Mintha tudná mit akarunk csinálni és mindig akkor akar bejönni bezárom az ajtót de akkor az ajtónknál sír és dörömből

Ráadásul együtt lakunk a nagyszülőkkel hatalmas a ház bővel elférünk. De amikor a gyerek mondja nekik hihetetlen kellemetlen. Legfőkép a feleségem apja szemébe nrzni ilyenkor. Vittem már hotelbe is a feleségem de nem hinném ,hogy minen egyes nap hotelbe kéne vinnem, 1 mert fáradt vagyok még ezzel is foglalkozni. 2 20000reket nem akarok naponta elkölteni egy szexre. De nem akarom ,hogy tönkre menjen a házasságom. Egész nap dolgozom. Ha haza megyek kicsit vágyom a feleségem "törödéseire". De így nem tudunk semmit… Nem tudom jó helyre írtam-e a kérdést…😊 De kérlek segítsetek! Hogy lehet ezt megmagyarázni a 7 éves fiamnak? Aki már attól is kiakad ha az anyjának az arcára puszit adok.


2016. ápr. 17. 10:48
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
BOCSI AZ ELÍRÁSOKÉRT! SIETTEM…!😊😊
2016. ápr. 17. 10:49
 2/28 anonim ***** válasza:

Huhhh...ez nem könnyű.

A gyereknek hiába magyarázod, ehhez még kicsi.Gondolom esténként csak hamarabb elalszik mint ti.Más megoldást nem nagyon látok.

2016. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Mostanában nem! teljesen megvan őrülve…

És addig nem akara aludni míg be nem engedjük… ha nincs beengedve majd elmegy aludni! Gondoltam! De nem akkor megy a "mamaához meg a papához" nekem meg hihetetlen kellemetlen… nem tudom mit tegyek…😭😟

2016. ápr. 17. 10:56
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene nevelni azt a kölyköt.
2016. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Megkéred az anyóst, hogy törődjön vele addig, vagy passz. Vagy csináljátok éjszaka. De a feleséged mit szól hozzá, őt nem aggasztja?
2016. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%
Vagy el kell beszélgetni vele, agyerek nem hülye, csak tudatlan. Megmondani neki, hogy szeretnétek kettesben lenni ez a ti szobátok és neki is van már saját szobája. Egyébként is már nagy, már iskolás a kora alapján, itt az ideje megnevelni egy kicsit.
2016. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

JAjjj ismerős helyzet, igaz nálunk még kisebbek a gyerekek, de 2 pici, kis korkülönbséggel és mintha beépített érzékelőjük lenne, hogy megérezzék, mikor kell fölsírni....:P ÉS ezt a sztorit olvasva nem reménykedem abban, hogy később könnyebb lesz, sőt...:P

Túlságosan okosat nem tudok tanácsolni...Mi a férjemmel szoktunk besurranni a fürdőbe sutyiban amíg mesét néznek, megkérjük a nagymamákat hogy ugorjanak át egy kicsit mert el kell mennünk "bevásárolni"..nem kell ide hotel, elég egy kocsi és egy elhagyatott hely :D Tini koromban sem szexeltem annyit kocsiban, mint mióta anyuka vagyok :D Kreativitás kérdése :) Hétvégente néha eljárunk swinger clubba meg ilyenek, mindig kitalálunk valamit, hogy izgalmas, érdekes maradjon a szexuális életünk :)

2016. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
De őt is! Már azon gondolkoztam ,hogy amikor közénk befekszik. Valahogy megcserélni ezt a sorrendet és én az anyja mellett. És hátulról megtologatnám. De normális ez? A gyerekemmel ott? Egyszobában? Ráadásul még egy ágyban is… ti mit gondoltok? Vagy túl "erkölcsös" lennék? És megkéne csinálnom valahogy?
2016. ápr. 17. 11:04
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Tán azért nem kéne a gyerek előtt b*szni az anyját...
2016. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Amikor kicsi volt soha nem volt semmi baj. Van egy 3 éves kisfiam is… szerencsére vele nincs ennyi baj, régen a nagyobbal se volt én voltam a "legjobb" barátja én úgy éreztem sok közös programunk volt, azt is elmesélte milyen csajok tetszenek a suliba vagy az utcán vagy régen oviba. De mostanába szerintem a suliba beszélgethetnek ilyenekről és ezért úgy gondolom megutál! Mi is elsőben másodikban megbeszéltük az ilyeneket (persze nem mindent tudtunk de taknyosan azért igen) valamit azért biztos hall ha dugunk. Ha az ember próbálja csöndbe csinálni akkor is lehet valami ami kihallatszik…
2016. ápr. 17. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!