Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van az, hogy átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy átlagos farokkal nem élvezem a szexet annyira?

Figyelt kérdés
7 pasival voltam együtt idáig! Abból 3 nak volt 19 cm, 21 cm, 19 cm tuti adatok mert együtt mértük le vastagság kerülete is 5-5,5 cm mindháromnak! A többi 4 pasinak kb 15-17 cm lehetett normál vastagságú viszont egyszerűen nem élveztem velük a szexet pedig bele adtak mindent szorgalmasak volt kellően fel is voltam izgulva. Leírhatatlanul jobb egy nagyobb es vastagabb farokkal szexelnem és ha az élet összesodor egy normál farokkal el is megy az egésztől a kedvem, mert tudom nem lesz az a jó! Megbántani egy pasit se bántanék meg mert nekik normál én vagyok a furcsa.. szerintetek ez normális, hogy számomra NAGYON fontos a nagy vastag farok?
2016. febr. 10. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Akkor keress valaki niggát, mit kell ezen agyalni?
2016. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, ennyi:)Hála ég nem ez a többség:D
2016. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sose szexelnék négerrel! Amúgy attól félek ha lesz egy pasi aki tetszik és komoly kapcsolatot szeretnénk és kicsi vagy normál lesz neki... Úgy meg nem kezdhetem,hogy hé mekkora a farkad mert akkor rib**c lennék!!
2016. febr. 10. 14:54
 4/19 anonim ***** válasza:

Ezek nem átlagos farkak! Az átlag 14 és 15 centi között van.

Azt javaslom, keress valami nig-ger bevándorlót, hátha nem csak egyszer akar majd megkettyinteni!

2016. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 RRR ***** válasza:
tág lehet a puncid és a nagyobb jobban kitölti,ezáltal jobban izgat
2016. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyszerűen tágabb vagy mint egy átlag lány. Barátnőm meg nagyon szűk, az sem túl jó. Ez van :)
2016. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hogyha neked ez nagyon kardinális kérdés akkor javasolnám a netes ismerkedést, ott talán annyira nem baj hogyha megkérdezed hogy ne haragudj de mekkora a szerszámod mert nekem sajnos ez fontos. Aztán ha nem megfelelő akkor elköszöntök és még nincs kapocs. Viszont hogyha tényleg úgy érzed hogy enélkül nem megy akkor ne menj bele kapcsolatba, reménykedve hogy megoldódik, mert ha nem akkor a másik fél fogja megszenvedni nem biztos hogy te.
2016. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Akkor te egy elég szerencsétlen nő vagy...

amúgy az egész leírásod életszerűtlen, kezdve a farokméregetéssel, meg azzal, hogy 7 pasiból pont belefutottál 3ba, akinek VALÓDI nagy mérete volt ;)

Mert a pasiknak csak a neten, meg szóban és írásban nagy általában.


Amúgy ha igaz is, amit leírsz, akkor a fejedben dőlt el így a dolog, nem puncidban!

2016. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedünk? Nyihaha!!!!!!!
2016. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hidd el, egy normál kis farokkal, ami mondjuk 17/5 mint az enyém.Ellátnám a kis cunikádat.Azt hiszem,lenne gondod az üléssel,járással,és egyéb ilyen dolgokkal.S garantáltan ki lennél elégítve egy időre.

Ugyan ezt bizonygatta nekem több lány is, mint amit most te leírtál.De amikor nem jutottak méretes szerszámhoz ezek a lényok.Érdekes módon.Nálam kötöttek ki.

Ráadásul van egy barátom, aki a 16/4.5 méretével.A fenn említett lányok közül lerendezett kettőt,és a lányok nem reklamáltak nálam,a kis haverom teljesítménye miatt.

2016. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!