Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek mennek prostihoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek mennek prostihoz?

Figyelt kérdés
A szűz pasik minek mennek prostihoz, ha kb bírják 5-10 percig. Ez megér nekik 10.000 Ft-ot?
2016. febr. 6. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ők legalább megteszik. Mások meg nyavalyognak egész életük során, és azon agyalnak, hogy "mi lett volna, ha elmentem volna...". Ezért tiszteletre méltó, azért ehhez elég komoly bátorság kell. Nem a pénz a lényeg a történetben a pasinak.
2016. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jobban megéri mint egy barátnő. És még olcsóbb is.
2016. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem ciki nekik, hogy befizet 30 percet és 10 perc alatt végez?
2016. febr. 6. 20:04
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a hülyeséget ki mondta,hogy kb 5-10 percig bírják a szűz pasik? Az első együttlétem 1,5 órás volt, már alig vártam,hogy én is elmenjek. Nem baj, gyerek?
2016. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de én nem úgy hallottam, hogy élvezésenként fizetnek, hanem időre. Egy óra pedig egy óra. Fel is kopna az álluk, ha azon múlna, mennyi idő alatt élvez el valaki.
2016. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Ez ugyanolyan szolgáltatás, mint a világon az összes többi. A lánynak mindegy, ő a pénzért (az élvezetért nagyon ritka) csinálja, és előre megbeszélik, hogy a pasi szűz, tehát mindkét fél tudja, mire számítson. Nem értem, mi ez a fennakadás...
2016. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy sok prostinál úgy van,hogy fél órában egy élvezés van benne, az órában kettő.
2016. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

- Mert ezt választják az itteni nyavalygás helyett,

- Mert anyagilag megengedhetik maguknak,

- Mert jobb mint a maszturbálás!


De házasok is járnak hivatásosokhoz.

- Mert otthol nem kapják meg azt amit szeretnének,

- Mer unalmas a párjuk és nem hajlandó semmi változatosságra,

- Mert mindenképpen új nőre, új puncira vágynak, de a párjukat ezért nem hagynák el!

2016. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert jó nekik. Ha nem akar barátnőt, biztos megéri nekik.
2016. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Sok házas jár prostihoz, az biztos.
2016. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!