Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi állhat a BDSM hátterében?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat a BDSM hátterében?

Figyelt kérdés
Mi idézi elő azt, hogy valaki efelé hajlik? Korábbi, gyerekkori trauma? Pl. verték sokáig az illetőt gyerekkorában? Vagy ilyen volt az első szexuális élménye, belevitték? Erről semmit sem találok…

2016. febr. 1. 11:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%

Szexuális szokásokról és preferenciáktól, fétisekről, stb még komoly szakmai körökben sincsenek megalapozott, igazolható tudományos válaszok. Hipotézisek vannak, magyarul magánvélemények a kérdésben, ezek teljes skálája magában foglalja, a gyerekkori traumák okozta hatásoktól a genetikus okokon át a spirituális/karmikus okokig mindent.


Itt is ahány válaszoló, annyiféle véleményt olvashatsz majd. A probléma ezzel is csak az, hogy többnyire olyanok gyártanak elméleteket, akiknek személyes tapasztalatuk kb nulla, de olvasták valaki másnak a nagyon tudományosnak hangzó magánvéleményét.

2016. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Tippem: Ha komoly tudományos jellegű az érdeklődésed, akkor menj el néháby BDSM rendezvényre, és ott beszélgess személyesen is az emberekkel.
2016. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Hát erre én is kíváncsi lennék :)

Gyerekkori trauma? az ,hogy jön ide nem értem .

Engem nem vertek :) gyerekkoromban..

Most meg imádom ha elfenekelnek,,övvel,kézzel,pálcával is akár és nedvesedek tőle rendesen :P.Nem állat módon ,de szép pirosra :PPP

Bár már a gondolattól is :D

2016. febr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Engem vertek a szüleim gyerek koromban mégsem vonz a bdsm se melyik formája
2016. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Én úgy fogalmaznék, hogy szélsőségesebben akarjuk megélni a nemi szerepeket. Kiélni az állatias ösztönöket, ami bennünk van.
2016. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a túlságosan nyugodt gyermekkor és közrejátszik az erre való igényre. A szex nem erről kellene szóljon.
2016. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#2: igen, számítok rá, hogy mindenféle nem megalapozott válasz jön majd, de hátha. :) Érdekes lehet egy ilyen rendezvény…


#3: Inkább a domináns fél felől közelítem és kérdezem a dolgot. Nem azt mondom, hogy engem nem izgat némi kis játék, de a minap olyanokkal szembesítettek, amitől kb. elsírtam magam. És próbálok rájönni, hogy mi vitte rá erre… Igazából az illetőt szeretném megérteni, pszichológiai szempontból érdekel a téma. Na, a többit meg majd meglátjuk… :)

2016. febr. 1. 11:50
 8/30 anonim ***** válasza:
38%
A leginkább azon tudnék sírni, amikor meg akarnak győzni róla, hogy valamilyen okból magam választottam :)
2016. febr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Mikkel szembesítettek?
2016. febr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én csak a saját példámról tudok nyilatkozni.


Látott példa, gyerekkori élmények nagyon röviden.

2016. febr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!