Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor én vagyok a hülye,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vagyok a hülye, és tényleg napi 10 szex a normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátommal 3 éve vagyunk együtt. Én egyetemre járok, ő nem tanul tovább, és mivel rengeteget tanulok, csak kb. heti 3x találkozunk. Akkor ottalszom nála, ha ottalszom, akkor legalább 2x, ha nem 3x lefeküdtünk egymással, mindig volt orál is ezen felül, mindig igyekeztem szexi lenni, mindent megadtam neki. Ez kevés? Ő kevésnek találja, és mindenkinek panaszkodik rólam. Nekem meg kezd belőle elegem lenni. Lényegében megcsalt, és olyanokat terjeszt rólam, hogy nem kívánom őt, meg hogy sosem kezdeményezek, de tök idegen embereknek, akik így elkönyvelnek engem egy iszonyat rossz barátnőnek. Mindig szexelni akar. Ha pl. nézünk egy filmet, rögtön szexelni akar. Sosem megyünk sehova együtt, neki kb. a szex a közös program is. Most összevesztünk, még nem szakítottam vele, gondoltam adok neki még egy esélyt. Nem kívánom őt, most hogy megcsalt egyáltalán nem, szerettem volna, ha visszanyeri a bizalmam. Ehhez nekem idő kellett volna, de ő meg elküldött a fenébe, hogy mostanában olyannak érzi magát, mint egy jó barát (mert nem szexelünk, csak beszélgetünk, együtt vagyunk). Mondjátok én vagyok a nem normális, hogy nem igénylem napi 10x a szexet? Vagy nála ez már nimfománia? Vagy micsoda?


2015. dec. 16. 14:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
3%

"Sosem megyünk sehova együtt, neki kb. a szex a közös program is."


Bárcsak ilyen létezne lányokban is :D

2015. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Neked van igazad. egy az hogy a napi 10 az sok, még nekem is pedig elég nagy szexuális étvágyam van. a másik, ha megcsalt hagyd a fenébe, máskor is meg fogja tenni!26/N
2015. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
mások az igényeitek, meg az érdeklődés is. Plusz neki semmi dolga az otthoni seggvakaráson kívül. Szerintem így már nem passzoltok össze.
2015. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 aperitif ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye, nincs veled semmi baj, egyszerűen csak különböznek az igényeitek, szexuálisan is, meg hát nem ugyan azt várjátok el egy párkapcsolattól. Nincs ezzel semmi baj, látod, Démon szerint is az az ideális, ha két ember között nincs más kapcsolat, csak a szex. Napi 5-10 numera, és nem kell közös téma, közös program, nem kell beszélgetni, nincs szükség tervekre, közös jövőre, nincsenek célok, dugjunk orrbaszájba...

Végül is ez is lehet életcél, például az üregi nyulaknál egész jól működik.

2015. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem nimfománia, csak más az igénye. Én napi 5-6szor igénylem a szexet, barátommal megoldjuk. Viszont az nem normális h csak ez a program és el is tűröd. Én már rég szakítottam volna 24/N
2015. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes hm...a pasi lehet csődőr volt előző életében.Mennyiségi vagy minőségi szex között van különbség nagyon sok.Egy tapasztalt férfi...
2015. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam neki, hogy én napi 2x 3x plusz orállal igénylem őt, kívánom. És az minőségi is volt... De ennél többször, nem és ő meg ezt nem képes elfogadni. Néha már komolyan egy lyuknak érzem magam, pedig igényelnék sétákat, étterembe pl. sosem vitt el, vagy moziba... Sehova.
2015. dec. 16. 14:46
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
ha már megcsalt rég rossz... ha meg időd nem engedi a több szexet akkor keressél mást egyébként is... nekem a napi 3 szokott lenni de van hogy 2van csak... mikor hogy... de tényleg hagyd ott!!!!!
2015. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális vagy. Ha megcsalt és ostobaságokat terjeszt rólad, akkor egy erkölcsi nulla. A szex fontos része egy kapcsolatnak, de ha más nincs akkor az még párkapcsolatnak tekinthető? A legfontosabb, a bizalom meg rég oda, amiért nem is akar küzdeni. Az nem tudom, hogy nála ez micsoda, de ha nem hajlandó a te igényeidet is szem előtt tartani, akkor egy EQ hiányos béna. Az én barátom is minden lehetséges alkalommal szexelne, de ha nekem fontos valami (pl együtt elmenni moziba), akkor visszább vesz és ágyon kívül is jól érezzük magunkat és utána ezért "jutalmat" kap. Szerintem erről szól a párkapcsolat, a másik igényeinek a szem előtt tartásáról és kompromisszumokról.
2015. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem időm nem engedi a 3-nál több szexet, egyszerűen csak nem vágyom többre. Nekem ez optimális. És így jól érzem magam. De ő, ha a buszon megcsókol, már érzem rajta, hogy máris szexelne. Tettem azért, hogy neki ezt megkönnyítsem, mert az orálon kívül sokszor kézzel is kielégítettem, volt, hogy egymás után többször is volt orál, de én ezt már nem bírom. Főleg azt, hogy hülyeségeket mond rólam, amik nem is igazak...
2015. dec. 16. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!