Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem izgat fel, nem elégít ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem izgat fel, nem elégít ki, sebes vagyok, és a szavak nem használnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a szerelmem, akivel 1 éve vagyunk együtt, az a "szerelmeskedés" neki hogy fel sem izgat, akár szárazon is beteszi de inkább nem mert fáj neki úgy ezért benyálazza a sivatag száraz nemi szervem, aztán ő elélvez és ágyő. Azt meg hogy én nem tudok elmenni ráfogja arra hogy fogamzásgátlót szedek, ezért inkább meg se próbál nekem jót tenni sehogy sem, mert "úgyse fogsz elmenni". Engem lelkileg tönkre tesz, hogy hetente sebes vagyok belül, sokat sírok és veszekszünk emiatt, nem érti meg mennyire rossz ez így nekem. És ő nem érzi magát hibásnak, pedig még egy árva csókot sem kapok, hanem neki feláll a kuksija automata,akkor beteszi ennyi. Ha azt mondom hogy nem akarom akkor meg nem kívánom őt,biztos már nem szeretem, vagy máshol kielégültem,megcsalom.Pedig csak már nincs kedvem így a szexhez. Nem hiszem el hogy nem érdemlek még egy simogatást se, amitől felizgulhatnék semmit.. Hiába sírok hogy fáj mert sebes vagyok. Miatta.

2015. dec. 14. 00:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen miért vagytok együtt egy éve?
2015. dec. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De persze te hülye módon még mindig vele vagy... ha magadtól nem vagy képes dönteni, mit kéne tenni, megérdemled őt.
2015. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagy?

Csak mert akkor nem sikerült kategóriát választani

2015. dec. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele mert szeretem. És mert eleinte nem így voltak a dolgok. És még reménykedek hogy egyszer visszajönnek a régi dolgok.
2015. dec. 14. 01:01
 5/13 A kérdező kommentje:
Hoppá a témát tényleg elrontottam. Késő van már.
2015. dec. 14. 01:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hűha... Összetett dolog ez... Nagyon. Ezt nem lehet annyival lerendezni, hogy "bunkó barom és hagyd el". Először is nagyon valószínű, hogy benne is rengeteg keserűség és csalódottság gyülemlett fel abból fakadóan, hogy nem tud téged kielégíteni. Innen ered az ő "úgysem mész el, akkor meg nem mindegy" hozzáállása. Ami ugyan nagyon primitív érzelmi és szexuális intelligenciára utal, viszont valahol meg érthető, legalábbis ami az indulatait illeti. Valószínűleg már te is előre rágörcsölsz arra, hogy megint csak fájni fog, megint csak rossz lesz és megint csak veszekedni fogtok. Ezt csak közös erővel lehet leküzdeni. Hagyjátok el egy ideig a fogamzásgátlót és térjetek vissza a gumihoz, hátha attól visszatér a libidód. Szerezzetek be egy nagy adag síkosítót, hogy ne sebesedj ki állandóan. Egy ideig fel is függeszthetnétek a témát, legalább amíg meg nem gyógyulsz teljesen. Ha már eljutottatok odáig, hogy újra nekiláttok, próbáljatok valami újdonságot belevinni a szexbe. Masszírozzátok előtt egymást, játszatok sokáig egymás testével. Nem is muszáj mindig eljutni a behatolásig, próbáljátok egymást a szátokkal, kezetekkel csúcsra juttatni. Lehet ezt játszani jó hosszú ideig is.


Viszont ehhez az ő türelmére is szükség van. Ha ő nem akarja, hogy jobb legyen NEKTEK, akkor veszett fejsze nyele... Hagyni kell a fenébe sajnos. Mondanám, hogy elmehettek valami tanácsadóhoz, de úgysem mentek... Én meg ennél többet/jobbat sajnos nem tudok mondani, mert nem vagyok szexuálpszichológus.

2015. dec. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzed ő is szeret téged?
2015. dec. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha jól ertem a kérdésed, nem élvezed a szexet. A "szerelmed" nem foglalkozik azzal, hogy neked jó legyen, és még a felelősséget is elhárítja magáról. Te próbáltad vele megbeszélni, de őt nem érdekli, nem foglalkozik a problémáiddal.

Két kérdésem van. Tényleg próbáltad már megbeszélni vele ezt a problémát, vagy csak idétlen módon utalgattál neki rá? Más egyéb jellegű problémáidra is így reagál?

Ha mindkét kérdésre igen a válasz, akkor ez a kapcsolat elég egyoldalú.

És egy kis életbölcsességet is megosztanék veled, egy kapcsolat nem csak attól működik, hogy szeretik egymást a felek. Egy kapcsolat fenntartásáért küzdeni kell (még akkor is, ha ez a hétköznapokban nem tűnik kemény harcnak). És ha az egyik fél nem hajlandó erre, akkor a másik tehet bármit, az a kapcsolat megszűnik párkapcsolatnak lenni.

2015. dec. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján, amit leírtál, a barátod önző, a saját gyönyöre fontos neki, a tiéd nem, és mindemellett még a szexuális kultúrája is hiányzik.


Te miért vagy vele mindezek ellenére?


Vagy ha vele akarsz maradni mindazok ellenére, amit leírtál arról, hogy hogyan bánik veled, miért engeded meg, hogy izgatás és normális síkosítás nélkül behatoljon?


A fogamzásgátlóra fogni, hogy nem okoz neked orgazmust, buta egy duma. A libidót valóban befolyásolhatja, sok nő tapasztalat szerint jelentősen csökkentheti, de az orgazmusra való képességet nem.


Ha vele maradsz, és se ő, se te nem változtattok a hozzáállásotokon, akkor legalább azért váltanotok kéne óvszerre, hogy egyrészt bebizonyítsa a barátod, hogy akar is és tud is neked orgazmust okozni, és valóban a fogamzásgátló az oka, hogy ez most nem így van, másrészt az óvszeren legalább van síkosító.


Ha valóban kisebesedik a hüvelyed belülről, akkor nem csak a szexet kéne hanyagolnod, amíg rendbe jön, hanem orvoshoz is kéne fordulnod, kiderítened, hogy nincsen-e valami fertőzésed is a sima irritáció, kihorzsolódás mellé, illetve rendben van-e a normál hüvelyflórád.


Ami meg a barátodat illeti, nyilván egészen más lenne a helyzet, ha odaadó és figyelmes lenne veled, igyekezne, kommunikálna veled arról, hogy mit csinálhatna még ahhoz, hogy orgazmusod legyen, de valamiért még nem sikerülne - ez egy férfinak is nyilván egy tanulási folyamat, még akkor is, ha nem az első partneréről van szó, mert minden nőnek más az orgazmuskészsége, - de erre nehéz mit mondani, hogy gyakorlatilag nem is érdekli, neki természetes, hogy a szex az ő kielégüléséről szól, az ő kielégüléséig tart, és annyi, de még csak annyi időt sem szán az előjátékra, hogy neked legalább ne fájdalmas legyen az aktus, sérüléseket okozva.


Amióta olvasom a gyakorit, nem az első, nem a második, hanem a sokadik nő panasza hasonló szexuális kultúrával (nem) rendelkező partnerről, így te vagy az első, akinek felteszem a kérdést, hogy szerinted mi történne, ha minden alkalommal lenne szex közben hüvelyi orgazmusod, még mielőtt a barátod elélvezne, aztán egy kielégült mosollyal lefordulnál róla / kicsusszannál alóla stb, elégedetten elnyúlnál mellette az ágyban, ő meg ott feküdne melletted az erektált péniszével úgy, hogy máshogy sem próbálnád eljuttatni az orgazmusig, mert az téged már nem érdekel.


És ez így menne minden egyes alkalommal, heteken, hónapokon (esetleg éveken) keresztül.


(A te esetedben még azzal megtetézve, hogy neki utána fájna a kisebesedett pénisze.)


Szerinted mennyi időnek kéne eltelnie ahhoz, hogy szóba hozza, hogy esetleg változtathatnátok valamin?


Ha továbbra is csak magaddal foglalkoznál ilyen szempontból, mennyi ideig maradna vajon veled?


Most ugyanezt csináljátok, csak fordítva.


A nők többsége szerintem rövid úton megválna egy ilyen pasitól, főleg azok, akik megélték, megtapasztalták egy másik partnerrel, hogy milyen csodálatos érzés, ha a te gyönyöröd is ugyanolyan fontos a másiknak, mint a sajátja, amikor a szex valóban kettőtökről és a kölcsönösségről szól, nem arról, hogy a másik kielégíti magát a testedet eszközként használva.


Szerintem ha valaki így bánik a partnerével, az nem simán az önzésről és a szexuális kultúra, illetve érzelmi intelligenciabeli hiányosságairól szól, hanem arról is árulkodik, hogy mit jelent neki a másik ember valójában, és mennyire szereti őt.


Te meg tudnád vele tenni ugyanezt fordítva, ahogy leírtam?


Tedd már fel légy szíves azt a kérdést is magadnak, ha ugyanez fordítva menne hónapok óta, ahogy fent leírtam, és te nem lennél hajlandó változtatni, mert neked így megfelel, a barátod még mindig veled lenne-e.

2015. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Te normális vagy? Nem hiszem el, hogy ilyen szintre hogy képes lesüllyedni egy nő. Ez gyakorlatilag nemi erőszak. Te meg azon siránkozol, hogy nem akarod elhagyni.

Egy éve együtt egy ilyen nyomorulttal? Az első ilyen eset után ki kellet volna bas*nod ezt a férget.

2015. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!