Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevdésre tényleg hatásos ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevdésre tényleg hatásos ha eröspaprikába dugjuk?

Figyelt kérdés
És egész nap állni fog?
máj. 19. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az erős paprika sokáig eláll
máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egésznap a hideg tejfölben fogod tartani a pöcsödet és közben a halálért fogsz könyörögni ha megcsinálod ezt a hülyeséget.

A potencianövelő hatásában viszont kételkelem.

máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Menjé be szépen szexshopba, oszt vegyé gyogyót!


Ennyi

máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: már bementem, vettem több félét is, egyik se volt hatásos.
máj. 19. 20:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Orologus
máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Nemtomfantom ***** válasza:
100%
2 éve úszás után bekentem a testem melegítő lóbalzsammal, mert sikerült akkora izomlázat okoznom magamnak, hogy a medencéből alig tudtam kiszállni. Jó vastagon kentem magamra, kb mindenhová, kivéve "oda". Este arra ébredtem, hogy az egész tököm lángol és meg akarok halni a fájdalomtól. Alvás közben gondolom benyúltam oda is. Akkor olvastam el, hogy chili van a balzsamban az csinál melegítő hatást, főleg, ha izzadtsággal találkozik(tapasztalat). Szóval NEM, nem jó az erekcióra.
máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Én ettem erős paprikát olyan hasmenesem volt és égett a gyomrom
máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6: igen, pont ezért kérdeztem, mert a chiliben izomlazító van, és orvosok is javasolták neten. Lehet a fájdalomtól nem állt fel, nem makkra kell, csak börre. Na de ha chilisen beteszed a csajba?
máj. 19. 21:18
 9/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk búcsúszexnél lehet jó ötlet chilis farokkal megdugni.
máj. 19. 21:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hűha! Neked sem a szomszédod a h*_ye!
máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!