Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire kemény a pénisz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kemény a pénisz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Leszögezem, hogy első kapcsolat,2 szexen vagyunk túl, ennyi az összes tapasztalatom.


Nyilván láttam már filmen, neten péniszt, élőben ez az első.

Nagyon meglepődtem, hogy párom férfiassága nem előre áll,hanem gyakorlatilag felfele a hasa felé és ha megmarkolom, akkor keményen áll az adott pózban.

Misszionárius pózban szeretkeztunk csak, el sem tudom képzelni hogy lovagló pózban szexeljünk.


Ennyire kemény es merev alapból a penisz?


Lehet hogy buta a kérdés,de mint említettem kezdő vagyok...


Köszönöm


máj. 13. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Igen, ez normális.

27N

máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenkinek olyan kemény
máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor berakom akkor a legkeményebb,érezni is.Női kéztől is kőkemény lesz.
máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Akis_hamis ***** válasza:
98%
A tövénél azért hajlik az. Nyugodtan foglalja rajta helyet 😁
máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal felnőtt férfiaknak a legkeményebb, persze nem törvényszerű az időskori impotencia, de azért néhány X után már nem áll úgy mint fiatal titánként

A vérpénisz keményebb a húspénisznél

Illetve általában a normális mérettartományban lévő vagy pici péniszek keményebbek a szörnyfarkaknál


Szóval ha a pasid fiatal, vérpénisze van, és nincs 20+ os farka, ez így teljesen hihető és egészséges dolog. Persze akkor is hihető ha húspénisze van és 70 éves, csak ezekkel a paraméterekkel ritkább az ennyire kemény pénisz.


Szeretném azért jelezni hogy az hogy a pénisz és a has hány fokos szöget zár be egymással, nem egyenesen arányos a keménységével. Alapvetően egy anyag keménysége azt jelenti hogy nagy erőhatásnak kitéve se, vagy csak kissé deformálódik el, nem azt hogy hány fokos szögben áll éppen. Persze az intuiciód jogos, hiszen minél kisebb a bezárt szög, az erekció minősége annál jobb és minnél jobb az erekció minősége annál keményebb a pénisz. Csakhogy ez mindig az egyén genetikája határozza meg. Lehet valakinek genetikailag olyan hogy maximális minőségű erekció esetén is csak derékszöget zár be, akkor neki lehet hogy keményebb mint a pasidnak attól még hogy neki nem ágaskodik annyira.


Mindenesetre a leírásod alapján szerintem nincs semmi gond :)

máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen az, s annak a jele, hogy pasid nagyon rád van gerjedve. Nyugi menni fog minden pózban, csak így tovább, de azért védekezzetek is! Egészségetekre :)
máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiatalkorban ez a jellemző. Idövel egyre nagyobb szöget zár a hassal. Keringés,libidó,stb.
máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pasid valószínüleg átlag felett potens, nem mindenkinek áll betonkeményen felfelé ívelve foolyamatosan.
máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!