Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok voltatok emlékezetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok voltatok emlékezetes lánybúcsún?

Figyelt kérdés

Ahol történt erotikus dolog is? Jó olyan is amit meséltek nektek.

Akit érdekel szívesen mesélek, van személyes tapasztalat és hallottam is szaftos sztorikat. 😉



máj. 1. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen,2 srác jól meg szopat*ott 23/l
máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Legjobb barátnőm lány búcsúja volt. Szokásos story, buli , tánc , ital , táncos fiú.

Maszkban volt és meztelen . Nyilván körbe járt aztán egy kicsit mindenki megtapizta , kicsit verte neki , én is.

Aztán később kiderült, hogy a volt középiskolai osztálytársam volt. Roppant kellemetlen volt először . Aztán egy ital mellett nevettünk rajta együtt utána az autójában befejeztem neki amit elkezdtünk a lányokkal .

máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Voltam már pár lánybúcsún, egyet én is szerveztem. Általánosan elmondható, hogy a menyasszonyok soha (!!!) nem rosszalkodnak senkivel, még az álló farkú táncos fiúval sem, ha van olyan a buliban. Ellenben piás barátnők könnyen elveszítik az önkontrollt, van több telefonnal készült videóm piás/betépett barátnők szopásáról, de volt aki mindenki előtt rámászott szegény táncosfiúra...

36N

máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
8 éves házasság ment a kukába mert a táncos fiú egy csaj combjára élvezett amiről felvétel is készült.
máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk az szerintem gáz, ismerve a körülményeket,ha ez miatt ment szét 8 év. Sztem ott nem csak ez volt már a baj..😀
máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Tehát ráélveznek a csaj lábára,a férje meg nem örül ennek és dobja a 8 éves házasságot ezért a férj gáz?
máj. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Lánybúcsú nem volt ilyesmi, de egyszer az egyik barátnőnmel egy szórakozóhelyen belecsöppentünk egy legénybúcsús társaságba. Mi sem voltunk már szomjasok, a bulit náluk folytattuk, ott meg történt minden is😅
máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik lanybucsun a tancos fiu mindent bevallalt, ott mindenki elott elovette es a mennyasszonyon , sogornojen es rajtam kivul mindenki lecumizta, 2 csajt meg meg is dugott ott mindenki elott. Nem voltak mar szomjasak, raadasul az egyik hazas volt 3 gyerekkel. Szerencsere meg volt beszelve hogy a telefonokat kikapcsoljuk hogy senki ne hivogasson senkit meg senki ne a fb-n logjon, igy video sem keszult
máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért kemény milyen r*banc nők vannak. Hogy lehet táncosfiú munkát találni? :D
tegnapelőtt 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!