Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell jól nyalni vaginát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell jól nyalni vaginát?

Figyelt kérdés
A legjobb akarok lenni, minden tanácsot elfogadok. :)
máj. 1. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen hogy mindenkinek mindíg ugyan úgy kell csinálni.

Már le lett írva ezerszer hogy figyelni kell a nőt és amit reagál úgy folytatni , mert azt lehet érezni ha élvezi a nő, meg azt is lehet érezni ha csak hagyja magát.

Az egyiknek finomabban, a másiknak erősebben vagy le-fel, esetleg körkörösen.

Tehát az hogy mi a jó egy nőnek azt neked is érezned kell és ne muszályból akard jól csinálni mert nagyon ciki az.

máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs recept.Neked kell kitapasztalnod.
máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó de hogyan gyakoroljak?
máj. 1. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnővel természetesen.
máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt úgy kell gyakorolni hogy ha lesz egy barátnőd és ő szereti nyalást akkor csináljad és tanulsz belőle.

Mégis te hogyan akarsz gyakorolni??

máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint úgy szeretem, ha a csiklótól kicsit balra eső ponton nyalnak, végig közepes tempóban, fel-le mozgatva a nyelvet, nem jobbra-balra, nem rezegtetve, nem olyan gyors vad tempóban, mintha a Holdra akarnának felnyalni🤣Közben az ujjazás is mehet. Na én így gyorsan el tudok menni, de fogalmam sincs, hogy más nőknél is ez-e a jó technika.
máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a fel le nyelvmozgas esik jól. Picit nagyobb a csiklom, és szeretem, ha néha szivogatva is van.
máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy jó ha a csiklomtol kicsit jobbra nyal és a hüvely bemenetnél. Na ott nagyon érzékeny. Erősebben szeretem. És nem úgy mint a kutya ahogy lefetyel. Lassabb de erősebb mozdulatokkal. Közben bent van 2-3 újja. Minden nőnek más. Ezt mi hiába írjuk le ha a párosnak máshogyan jó
máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pici es nagyon erzekeny van. Neha jo nedvesen is kellemetlen ha esosen akarja a pasi nyalni.

Finom ujjazas mehet kozben azt is lassan szinte simogatva a g pontom

máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz,mint a 6-os! Nekem is csikló bal oldala érzékeny nagyon,ha azt a pontot elkapja a partner, 1 perc alatt elélvezek de nem állat módjára kell csinálni,hanem finom ingerléssel, de az monoton legyen. A lefetyelés totál offos, nem is értem,hogy azt élvezi bárki. Volt benne részem de inkább kellemetlen volt,meg kínos mint izgató. Próbáltam irányítani a partnert,de nem tudott elszakadni a módszertől. Nem is tudtam elmenni. Szóval a lányt figyelni kell. A reakcióit. Ha lenyomja a fejed,valszeg erősebb ingert akar,vagy jól csinálod. Ha nem ad ki hangokat, nem is mozog a csípő se semmi,akkor válts módszert,valószínű nem igazán éreztél rá.
máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!