Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz ha felizgatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha felizgatnak az idős bácsik?

Figyelt kérdés

Röviden 19 éves leszek lassan (lány), észrevettem hogy 16 éves korom óta vonzanak az idős férfiak. Két pasival jártam eddig, egyikkel 1. évig voltunk együtt.(Első korombeli és a másik 4 évvel volt idősebb.) Utóbbival 6 hónapig voltam.

De nem élveztem igazán velük a szexualitást, sőt nem kifejezetten élveztem egyikükkel sem.

Rengetegszer fantáziálok például tanáromról aki tőlem 35+ éves.

Pedig van családja gyereke, volt hogy célozgatott szexualitásra és baromi jól esett, nagyon felizgatott, már csupán a gondolat is.

Volt olyan is hogy mentem haza iskolából és megbámultam többször is idegen bácsikat.

Nem akarok erkölcstelen lenni, de valamiért hajt ez hogy kipróbáljam.

És tanácstalan vagyok, tényleg ennyire gáz ez?

Volna tippetek, vagy tanácsotok esetleg.



ápr. 26. 13:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk 35 éves pasikat bácsizni, na az a gáz. :D
ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 VadApuci ***** válasza:
90%
a vágyaidat, azt hogy mire vágysz, azt nem te irányítod. azt már igen, hogy azokat ki is éled-e. ha szted ez gáz, akkor ne éld ki, ha pedig belefér a te értékrendedbe, akkor éld ki nyugodtan ;)
ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Én is 35 leszek, de azért ha egy 19 éves csaj lebácsizna, nem érezném túl jól magam... 🤣
ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16%
Ezzel tudok azonosulni. 17 évesen kipróbáltam egy 66 évessel. Kicsit lassú volt, de élveztem taperálni a testét. Sajnos elég vékony volt, ami sokat rontott a dolgon. Számomra fontos, hogy legalább 150 kiló legyen és nagyon szőrös. Ha leírom is begerjedek. :D
ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
Semennyire, de ha a hagyatékin kizárnak az öröklésböl, megértem.
ápr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Undorító vagy.

Neked a nagyapám is kéne? Pfúj! 🤢

ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
#9# Egyáltalán nem vagy gáz,én 41 éves férfi vagyok nekem meg a fiatalabb lányok jönnek be..
ápr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mikeXxX ***** válasza:
64%
30-40 Èvesen nem bácsi valaki hanem fèrfi ! Nyugi sok lehetőséged lesz rá mert sok lesz a jelentkező aki a saját korában nem kèpes vagy akar keresgèlni engem is jópár tini csaj mèreget de èn nem akarok tőlük semmit sem ! 44f
ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 medvegyev ***** válasza:
100%
Borzasztó ami szívatás itt megy...
ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
23%

45 éves vagyok,és Nekem is tetszenek a korosztályodbeli lányok.

Ha gondolod,írj.

máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!