Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez lehetett erekció?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetett erekció?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még, nem volt párkapcsolatom. Tegnap egy fiú barátomnak beleültem az ölébe (egy játék miatt) és úgy éreztem mintha lüktetne neki valami ott alul. Ez lehetett erekció vagy csak én képzelek be valamit?

18/L

(Privát üzeneteket nem kérek)



ápr. 4. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Perszehogy lehetett, sok fiúnak ez bőven elég ahhoz, hogy szexuálisan beinduljon
ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
persze, az volt. 🙂 Gondolom minden baja lett tőle, mármint a szitutól. 😊
ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lüktet az hanem kemény ebben az életkorban mint a betonrúd :D
ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#3 én csak lüktetést éreztem

De nem figyeltem közben az arcát, nem tudom mennyire volt kínos neki

ápr. 4. 23:28
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Akkor el is élvezett. :)
ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 honnan gondolod?
ápr. 4. 23:35
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
#6: Hát, ha lüktet, akkor 99%, hogy elélvezett. Ehhez még erekció sem kell feltétlenül. Ha utána gyorsan kislisszolt a mosdóba, akkor 100%, ha nem, akkor nem biztos.
ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem volt erekció, mert ha az lett volna, akkor azt érezted volna, hogy áll a farka. A lüktetést csak te képzelted hozzá. Ha nem állt, akkor nem is lüktetett

De miért érdekel a válasz? Bejön neked a srác, és azt reméled, hogy beindult rád?

ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy bele ülsz egy srác ölébe, azt nem érzed ha lüktet a farka. Annak nincs olyan intenzitása hogy ruhán keresztül érezd. Azt érezhetted ha fel állt a farka, vagy azt ha mozgatta, de azt is direkt kellcsinálni és nagyon erősen hogy azt tényleg érezd. Tudom én is mozgatni a farkam ha fel áll, és azt is meg tudom oldani hogy azt egy lány érezze, de ahhoz erre alkalmas szitu kell, és mindkettőnk részéről szikra hogy érezni akarjuk egymást. Azt hogy lüktet a farka azt csak úgy nem érezheted.
ápr. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen felállt neki valószínűleg.
ápr. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!