Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratnöm pipa rám, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnöm pipa rám, mert reggel nem tudtam befejezni neki az orgazmusát. Nagyon nehezen tud elmenni, és már közel járt egy jó nagyhoz. Van technika, amivel gyorsabban el tudnak jutni a nök a csúcsra?

Figyelt kérdés
Pedig már éreztem, hogy remeg a làba, és nagyon nedvesedik, meg kapkodja a levegőt. Én meg ujjaztam, illetve a csiklóját pengettem.

#orgazmus #kielégülés #Nöi orgazmus
dec. 14. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Van technika. Lacinak hívják.
dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Es nem te rontottad el. Ha nem izgatja, ha erolkodnie kell, rad haragudni annak a tagadasa, hogy gondjai vannak.
dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

" nem tudtam befejezni neki az orgazmusát "

Na és miért nem fejezted be?

dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne ujjazd, csak a nyelveddel csináld.
dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2.: téged se az eszedért szeretnek, ha szeretnek egyáltalán.
dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megértem. Neked se lenne jó napod, ha jól felhúzna, és a cél előtt abba hagyná. Ilyenkor mindíg marad egy űr, hiányérzet, ami bizony nem a vidámabbik oldalát hozza ki senkinek.
dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg inkább keményen
dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked is sz@r lenne, ha a csúcs előtt mégse tudná befejezni. Pláne ha többször előfordul.

Én is olyan vagyok, aki nem ment el soha könnyen. A saját tapasztalatom az, hogy lehet fejlődni, de nem állítom, hogy ez nem mindenkire igaz. Magammal és a párommal is sokat kísérleteztünk, teljesen megnyíltam előtte. Szóval sajnos nem tudok tuti tippet, nektek kell próbálgatni.

dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre tuti technika nincs, mindenki egy kicsit másképp működik.

Van, amikor már nem esik jól csinálni, mert csak monoton reszelés lesz belőle, szerintem ilyenkor a legjobb egy időre mást csinálni, és aztán később újra megpróbálni.

Vagy ha ő fejezi be.

dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
86%

Kérdezd meg hogy szereti, én is elmondtam a pasimnak hogy szeretem.

Amióta megbeszéltük tökéletes minden, van hogy egymás után többször is eltudok menni, de erre nem mindenki képes ahogy hallottam.

dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!