Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként mi a véleményetek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mi a véleményetek, ha egy pasinak harisnya fétise van? Szívesen a kedvébe jártok párkapcsolatban, vagy inkább teher?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, és még nem mondtam el hosszabb távú barátnőim közül egynek sem: még csak most kezdem kitapasztalni hogy hogyan ne érezzem kínosnak beszélni szex előtt/közben/után arról hogy mi az ami neki tetszik, mi az ami nekem, stb.


Lazább, alkalmi partnerekkel ez sose okozott gondot, mert ott nincs tétje úgymond :))



Titeket zavar, ha egy hosszútávú barátotoknak ilyen fétise lenne?



2022. febr. 6. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha állandóan harisnyában, combfixben kellene szexelni az egy idő után zavaró lenne.
2022. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Az fétis erősségétől is függ, mert azért jó lenne, ha nem kéne minden szexhez "beöltözni", és felállna rám akkor is, ha nincs rajtam semmi.

De alapból nem okozna gondot, szeretem a harisnyákat, combfixet. Gyakrabban vennék fel ilyeneket, ha tudnám a barátomról, hogy odavan ezekért, meg az se zavarna, ha rájuk akarna élvezni.

Meg én azt is kipróbálnám, hogy a pasin is lehetne harisnya, aztán az ölébe ülnék és hozzádörzsölném magam a harisnyás farkához, és ha már eléggé felizgultam, akkor meg ki lehetne szakítani és beleülnék. De pasin csak egy sima 20 denes fekete vagy bézs harisnyát tudnék elképzni, minféle díszítés és minta nélkül.

(Nem kérek privit, bszok válaszolni, de tényleg.)

2022. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Engem sem zavarna, sőt szívesen vennék fel ilyen harisnyákat, feltéve, ha anélkül is felizgul rám, illetve nem a harisnyámra izgul fel, hanem rám.
2022. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze, én se mindennap kérném: ez inkább csak egy adalék nálam is a szexhez :))


Nekem se tetszene, ha tegyük fel az ingekre gerjedne a barátnőm, és mindig ingben kellene csinálnunk 😁

2022. febr. 6. 20:38
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem eddig egyik barátnőm se járt kedvembe, pedig csak annyit mondtam el, hogy nagyon tetszik, ha harisnyát húznak.
2022. febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Neha belefér, de attol fugg mit is akarna vele.
2022. febr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Időnként belefér és szívesen csinálnám a párom kedvéért, de a változatosságra ügyelni kell azért.
2022. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Persze! Egyik nap feketét, másik nap testszínűt, harmadnap fehéret és így tovább. :D
2022. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8: Bárcsak több ilyen lány lenne 😊😉
2022. febr. 18. 18:48
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Semmi gond nincs ezzel, felvenném neki a harisnyát, csak ne az legyen, hogy másra nem izgul fel. Egy idő után nagyon unalmas lenne ez a harisnyás téma.
2022. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!