Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudnak a pasik mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a pasik mindig a pénisz méretükről? Más lányok is ezt tapasztalják?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 08:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Amiért a nők a kilóik számáról. A kutya sem ellenőrzi egyiket sem, azt sem értem, egyáltalán miért kell beszèlni róla.

Ha szexeltünk, el tudom dönteni, jó-e nekem vagy sem. Függetlenül attól, hogy milyen számot mond.

Amúgy is mindegyik a hosszán izgul, pedig ahol nők válaszolnak, mindenütt elhangzik, hogy a keménység meg a vastagság sokkal lényegesebb.

(ahogyan a nők esetében az arányos test, az ápoltság és a kisugárzás vs. 'kilók száma')

2021. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egy pasi sem ecseteli szóban a péniszméretét.
2021. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sem: talán mert nem firtatjuk?.. #1 vagyok
2021. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Manapság már a nők is hazudnak a péniszméretükről.
2021. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1. Én is ugyanígy gondolom a vastagság sokkal jobban számít szerintem ha 4 centi vastag megvan az már jó 😄
2021. márc. 6. 08:29
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Nekem 17 cm és azt szoktam mondani, hogy 17 cm.
2021. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Az a férfi hozza szóba a méretét aki soha nem fekszik le nőkkel.

Nekem egy fiú se hozta szóba soha, pedig volt közte igen picurka is de tette a dolgát.

2021. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Én sosem hazudok róla, kicsi. Lankadtan 5 cm, állva 11. Nálam a szex amúgy sem prioritás, hogy ezen kattogjak.
2021. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kedves #6, elárulnád mi az a pont az ismerkedéskor, pláne élőben, ahol ezt neked szegezi a kiszemelted, mélyen a szemedbe nézve, hogy most akkor elő a papírt, diktáld: mi merre mekkora...? Rögtön a kedvenc film meg hobbi után vagy csak a 'mióta vagy szingli és hogy bírod?' - témát követően?

Komoly a kérdés, még soha az életben nem kérdeztem meg senkiét. Mikor itt kezdett velem valaki ismerkedni, ő nyomult rá a témára, hogy mekkorákkal voltam már, mert neki ekkora meg akkora van, az nekem biztos nem lenne elég, és erőltette, hogy tippeljek ha amúgy sose kérdeztem és mértem.... hát nem lett belőle szex🙈

2021. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9.


Ja nem. Úgy értettem, hogyha már összejöttünk vagy szex után ha felmerül a téma.

2021. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!