Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését, normálisak ezek a tünet?

Figyelt kérdés
Abbahagytam,mert barátommal szakítottunk. Azóta az ovuláció időszakában barna folyásom volt( 1 hétig). Ezen kívül pedig híztam is. Ezt a hízást azért nem értem,mert egyszer már abbahagytam a tabletta szedést és nem volt semmi súlyváltozás meg akkor sem amikor elkezdtem 2x. 1 évig szedtem, egészen a szakításig (persze a levél végét megvártam). Ma kéne megjönnie a tabletta szedés mellett,de nem jött meg,gondolom mert felborult a hormonrendszerem. De súlyváltozásom még sosem volt,ez normális ?
2012. szept. 28. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonváltozásnál persze. Teljesen normális, ha hízol.
2012. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"gondolom mert felborult a hormonrendszerem"

A hormonrendszer felborulása súlyváltozást is okozhat. Figyelj oda jobban az étkezésre, és kezdj el sportolni, még mielőtt nagyon sok kiló felszalad.

A menzeszeddel várj 3 hónapot, ha addig nem jön meg, akkor orvos.

2012. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) A súlyom miatt azért aggódom,mert eddig se kezdésnél, se abbahagyásnál nem volt súlyváltozás és ezt nem értem hogy most miért
2012. szept. 28. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is most hagytam 2 hete abba és szintúgy észrevettem, hogy a csipomre mintha kicsit hiztam volna, persze mások szerint nincs is ott semmi. Pár éve már abbahagytam egyszer, de akkor én sem vettem ezt észre. Sport és odafigyelés sz étkezésre, mert én most állandóan ennék mióta nem szedem.
2012. szept. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó,megnyugodtam,hogy másoknál is tapasztalható ez így :) egyébként most elkezdtem edzeni: hasprés,,guggolás,lábemelés meg ilyenek. Remélem lemegy az a pár kiló :D
2012. szept. 29. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!