Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki tudja mitől lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudja mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csak tanácsra lenne szükségem, megyek orvoshoz.

Most jelentkezett először nálam ilyen.

Jó ideje szedek fogamzásgátlót, a menstruációm miatt is, mert ha elhagyom, akkor annyira erősen görcsölök és vérzek, hogy szinte hihetetlen.. Mintha csapból folyna.

Észrevettem, hogy abba maradt a menstruációm, pont ahogy naptár szerint is van, és rá 1-2 hétre van peteérésem. (vagyis a naptár így jelzi, és így is érzem .) De ez most nem fehér nyálkásan jelentkezik, hanem barnás, majdnem hogy sötét barna, szinte véres. Mintha menstruációm lenne, de nem görcsölök és a mennyiség sem annyi.

Vajon mi lehet? Neten olvastam már, de már egyből daganat, meg polip meg stb stb.



2021. máj. 10. 05:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizonyos esetekben előfordulhat, hogy ovulációkor vérzés keletkezik. Ha ez rendszeres, érdemes nőgyógyászt felkeresni. Ha évi 1, max 2 alkalom, az normálisnak mondható.
2021. máj. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem rendszeres egyáltalán, most először fordult elő ilyen. De köszönöm, kicsit nyugodtabb vagyok :)
2021. máj. 10. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, ha tabit szedsz, nem ovulálsz. Pont ezt akadályozza meg. De áttöréses vérzés létezik
2021. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2021. máj. 13. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!