Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A baratnom erekcioja nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom erekcioja nagyon sok nedv vagy folyadekkal jár (nemtudom a nevet) es van hogy napi 3-4x elmegy az agyba es az agy teljesen olyan lesz,1-2 nap mire megszarad es utana kellenetlen szagú is lesz tőle az agy/paplan. Mások hogy oldják meg ezt?

Figyelt kérdés
Persze ezt o kellemetlennek erezi es nem is olyan szívesen megy el mert hogy olyan lesz az agy, probaltuk az alufoliat a folpakkot de egyik se vált be mert ki folyt róla. probaltam utana keresni a neten stb de semmi értelmes lehetőség nem ir senki .

2016. jún. 22. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd erekciója?Mi van?

Gumi lepedő?

2016. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mások ezt úgy oldják meg, hogy amikor olyan lesz a paplan fogják, beteszik a mosógépbe és kimossák! Ti benne fekszetek napokig? Bocsi, de az írásod meg a biosz tudásod alapján még 15-nek se mondanálak jobb lenne neked ha még nem a szexxel foglalkoznál. Nőknek NINCS erekciójuk de ezt hadd ne én magyarázzam el neked.


20L

2016. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 icu75 ***** válasza:
85%
Gumilepedő,arra nagy türcsi keresztbe,arra lepedő(türcsi+lepedő jó ja több van,gyakran kell mosni) nekünk bevált. De nőknél nem használják az "erekció" szót.
2016. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja,gumi lepedő. :) Bár kételkedem az állításodban.
2016. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jo akkor nem erekcio elnézést , de irtam hogy nem tudom pontosan a nevet.. De gondoltam értitek mire gondolok . Es miert írnám meg kérdeznem ha nem igy lenne? Nem feküdtünk benne pont hogy ágyneműt kellet állandóan cserélni es ezert gondoltam ugy hogy megkérdezem. Üzenetben is kaptam segítséget es vegulis meg lesz oldva a probléma:) koszonom a segítséget:D
2016. jún. 22. 09:40
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja a második valaszolonak, hogy mások akkor naponta 3x mosnak paplant es cserélik ki az agyat mert hogy olyan lett?
2016. jún. 22. 09:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi alulra egy erősebb (lépésálló)fóliát raktunk, arra lepedőt. És így néha Előfordult, hogy mintha medencében lettünk volna, libickoltunk 😃

Utána mosás. Lepedőből több kell. Paplant tegyétek biztonságos távolságba 😉

2016. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak "szex törölközőim". Azokon szoktuk csinálni, és azok bírják a gyakori mosást.
2016. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem szimpla törölközők, erre a célra. Nincs bennük semmi extra, de jó nedvszívók.
2016. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Mi is törölközőt teszünk magunk alá, ill. közben is megtöröljük magunkat.
2016. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!