Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátom miért nem tud elélvezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom miért nem tud elélvezni szex közben?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
izgul, nem érez annyira, nagyon nedves vagy, nem passzoltok össze...stb
2016. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
100%

izgul

megszokta a markát....nem a finom puncidat


segítsen be magának...vagy te neki


jó lesz nyugi adjatok időt magatoknak

2016. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudja.
2016. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gátlásai vannak előtted.
2016. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért leszögezném minden esetre, hogy ne aggódj, nem miattad van. Amúgy a fenti okok közül lesz valamelyik.
2016. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs kizárva h miattad
2016. febr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De àll keményen mint a cövek csak sose megy el??? Jó neked nincs rövid menet. Okok fél h terhes leszel, vagy hogy nem elégit ki .... vagy titokban szed potencia növelöt ha gyenge az erekciója akkor amiket irtak feljebb
2016. febr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen már párszor! Volt amikor én voltam a hibás: nem volt semmi érzelem a dologban, csak a puszta testi vágy és volt olyan barátnőm, aki olyan nedves volt, hogy majdnem vízágyat csinált a heverőből és ráadásul annyira tág vol, hogy olyan érzésem volt közben, mint amikor bedobnak egy virslit a folyosóra ... (pedig az én méretem nem kicsit közel sem !!!)

De ahogy a Rózsaszín Pitbull énekli : " tegyed rá a jobb kezedet, majd meghozza a kedvedet ! " :D

2016. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Joe.38 ***** válasza:
Szamos oka lehet. Esetleg ha összeszoktok majd menji. Fog aok ampuncinedv túl tág vagy nem érez így csemmi dörzsölést. Szamos oka lehet. Esetleg kérdezd meg miben segíthetsz neki. Talan popsiba szükebb vagy. Pdobqld azt oda adni neki. Ki tudja. Lehet csakntúl.szerelmes. Ezer oka lehet.
2016. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!