Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Öt hónapja lefeküdtem a barátommal.Vádekeztünk azonban az óveszer kiszakadt(most elöször történt velem ilyen)

még aznap bevettem az eseményutánit,azóta minden hónapban pontosan meg is jött,vettem tesztet is több darabot,biztos ami biztos,mindegyik negatív eredményt mutatott.Lehetek mégis terhes?


2016. febr. 16. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, miért lennél?
2016. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:

Olvasd el, amit írtál, aztán válaszold meg magadnak.

Nem.

2016. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A jövőben persze hogy lehetsz, hiszen az eseményutáni tabletta nem okoz (általában) meddőséget!
2016. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem a jövőben gondoltam,hanem most.
2016. febr. 16. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, gondterhes
2016. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most? Mármint az öt hónappal ezelőtti aktus következményeként?


Na Drágám, ez egy 5. hónapos terhesség:


[link]


Szerinted ezt nem vennéd észre?


Ha ez nem győzött meg, akkor olvasd el, hogy miket kéne tapasztalnod, ha öt hónapos terhes lennél:


[link]


Na, akkor ezt szerintem megbeszéltük! Vagy van még kérdésed? :)

2016. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!