Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Prostiként van esélyem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostiként van esélyem egy átlagos munkára vagy inkább maradjak ennél a foglalkozásnál?

Figyelt kérdés
Igényes magánlakásban dolgoztam 3 évig Angliában, szép és iskolázott vagyok, de használnám a diplomámat.

2015. szept. 25. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Milyen diploma?
2015. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2015. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
hány éves vagy?
2015. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

van esélyed, de az önéletrajzodba ezt jobb nem megemlíteni...


22F

2015. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Ne beszélj a múltadról, ennyi. Kint voltál, babysitterkedtél, (vagy ilyesmi) aztán kész :)


Egyébként tényleg milyen diploma? Mert ez szerintem csak tanárnál, óvónőnél, ilyesminél nagyon gáz, ha kiderül...

2015. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nincs a homlokodra vésve a multad.

Átlagos munkával jóval kevesebbet fogsz keresni. Elég lesz? Bár az is igaz, hogy ebből majd kiöregszel és akkor kénytelen leszel átlagos munkát csinálni. Vagy most, amig fiatal, zép és kívánatos vagy, egy nagyon gazdag és öreg pasi nyakába varod magad!

2015. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

és mit kamuzol az önéletrajzodba, mit csináltál 3 évig? :D feketén dolgoztál? mert azért egy munkaadói visszajelzést könnyű lekeresni. gondolom még csak az kéne neked, hogy interjú után a kamu állásodat keresgéljék, vagy a céget/családot hívogassák, ahol "dolgoztál", akik majd néznek okosan és nem tudnak referenciát adni...

ezt buktad. inkább a diplomádat használtad volna elejétől fogva. szép lehetsz, de okos nem.

2015. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Siman lehet atlagos munkat, csak ne emlitsd a multad.

Egy normalis munkahelyen amugy is azt nezik, mire vagy kepes, nem azt, hogy mit csinaltal a multban.


Az mas kerdes, hogy a diplomadhoz mennyi hasznos tudas tarsul, ha 3 evig hozza se szagoltal a dologhoz.

2015. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Pszichiáter szakon végeztem, és ebben a 3 évben bőven szereztem tapasztalatot az emberi viselkedés minden terén.

A korom nem írom le, de fiatal vagyok. :) 3 évig lehettem én otthon is vagy bármi, ezzel senki sem vitatkozhat, azt írok amit, kedves 7-es! :) Többieknek külön köszönöm, hogy normálisan válaszoltak, úgy tűnik fejlődik a világ, méghozzá a jó irányba.

2015. szept. 25. 14:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Mennyi volt az órabéred kinn? És összesen mennyit kerestél? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2015. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!