Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy ferjem akivel 2 eve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ferjem akivel 2 eve hazasok vagyunk de mostanaban bizonytalan vagyok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
szoval 2 eve vagyunk hazasok es nagyon szeretem viszont egy par honapja megismertem az eggyik baratjat aki nagyon szimpatikus volt szamomra es en is neki.Elcsattan nehany csok kozottunk es ugy erzem h szeretem de a ferjemet is szeretem de ez irant a ferfi irant valami mast ereznek mit puszta szerelmet,es bevallom elkovettem az a hibat hogy egy este veszekedes utan elmentem otthonrol es hozza mentem es pillanatnyi gyengesegemben lefekudtem vele es be kell vallanom hogy irto jo volt de viszont most nagyon ossze vagyok zavarodva sem a ferjemet sem ot sem szeretnem elvesziteni.L/29

2015. jún. 6. 23:09
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

Na azért a szeretőd szavában ne nagyon bízz!

Mi pasik azért nem vagyunk annyira hülyék, hogy ne tudjuk mi is bármikor a megcsalt férj helyébe kerülhetünk.

Az új pasid most még csak szerető, de a köv. férjed is lehet, akit pár veszekedés, vita után ugyanúgy felszarvazhatsz, mint a mostani férjedet.

2015. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
eldontottem es beszelek vele es bevallom neki ami tortent es majd o fog donteni ha el akar valni akkor nem fogom megakadajozni,holnap beszelek vele es majd irok hgoy mi volt
2015. jún. 6. 23:45
 13/47 anonim ***** válasza:

"par honapja megismertem az eggyik baratjat aki nagyon szimpatikus volt szamomra es en is neki.Elcsattan nehany csok kozottunk es ugy erzem h szeretem"

Erre mondják: A barátaimtól ments meg, uram, engem. Az ellenségeimmel elbánok magam is.

2015. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
haha :)))))
2015. jún. 6. 23:55
 15/47 anonim ***** válasza:
Miquel, igazad van, de az is igaz, hogy minek ellenség, ha ilyen barátai vannak az embernek?!
2015. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
nem csak o hibas hanem en is de mindegy igazan csak az ertheti aki volt mar ilyen hekyzetben de senkinek nem kivanom hogy ilyen helyzetben legyen
2015. jún. 6. 23:59
 17/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, a legtöbb értelmes, intelligens pasasnál van egy olyan íratlan szabály, hogy "barátom barátnője /jelen esetben felesége!/ számomra TABU!"
2015. jún. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
hat na,nem mindegyik tartja be ezesetben se tartottak be,azt is lehet mondani hogy legjobb baratok
2015. jún. 7. 00:17
 19/47 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik mennyire ócska ember a mostani szeretőd!

Könyörtelenül, hideg fejjel kihasználta a legelső lehetőséget, a gyengeségedet és a férjeddel való veszekedésetek utáni kétségbeesésedet.

2015. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
ebben van igazsag,mindenesetre meglatjuk hogy mi leesz holnap es koszonom szepen a valaszaitokat sokat segitettetek :*
2015. jún. 7. 00:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!