Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, szerintetek milyenek ezek a klasszikus slip fürdőgatyák (vagy úszógatyák)?

Figyelt kérdés

Melyik színben tetszik jobban? Jó a szabásuk vagy béna? Rajtam milyen? (Az is vélemény lehet, hogy jók, csak rám nem valók, vagy máshogy kéne viselni, mittudomén.) A Tez.nisben vettem, Calz.donia gyártotta nekik saját márkásnak.


Azt is meghallgatom, ha valaki alapvetően bétámadja a fecskét, de itt most nem fürdőgatyaműfaji vitát nyitnék elsősorban, volt sztreccses szárasom is sok, de én most megint ezt tartom magamon komfortosnak, ha véletlen fürdőruhás strandra, uszodába mennék, amúgy sem vagyok már tini.)


Kort is írjatok, köszi!



[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]



2015. máj. 28. 17:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
szörnyű
2015. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs bajom vele. Amitől hányingert kapok, az a laza nagyapám alsója fazonú, ízléstelen rikító hawaii mintás förtelem, mert az iszonyat idétlenül néz ki mindenkin (főleg az ilyen pipaszár lábú tinédzser fiúcskákon, akik szerint trendi), és még csak nem is praktikus. Ez legalább praktikus. Azért sztem lesznek emberek, akik beszólnak, hogy izmok nélkül, szőrösen inkább ne is menj strandra, ha meg igen, akkor hosszúgatyát vegyél, de ez engem pl. nem zavarna, sőt. (nekem amúgy is a szőrösebb srácok jönnek be, de privátot senkitől nem kérek, van párom, és nem szándékozom lecserélni).
2015. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen rendben van!
2015. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
A pirosat választanám inkább. A másiknak olyan fakó színe van, mintha már újkorában kifakult volna, ill a sápadt színe miatt alsónadrág benyomását kelti. A fazon teljesen jól. Látszik benne, aminek látszania kell, de takarja, aminek nem.
2015. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Bár én férfi vagyok, de szerintem nem áll rosszul. Egyébként én is ilyet fogok nyáron hordani, sőt már a múltkor, amikor meleg volt, fel is vettem.

Lehet, hogy kevesen viselnek ilyet, de én szeretem. Alsónadrágból is ilyen szabásút hordok.

2015. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
te most így akarsz ismerkedni?
2015. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ja, így. Te nem így szoktál?


(Kérdezd már meg az eddigi véleményezőket, kaptak-e tőlem privátot... Te vagy egyáltalán az első, akit kommentálok.)

2015. máj. 28. 22:16
 8/24 anonim ***** válasza:
En ilyet fel nem vennek az biztos
2015. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ez a fazon nekem csak a sportos, férfias arányokkak rendelkező pasikon tetszik. :)

A piros meg elég durva, akkor már a másik.


25L

2015. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem kötekedésből, de bármilyen fürdőgatya a sportosokon áll jól, tehát semmivel se lenne jobb rajtam egy sátorvászonnyi, lótuszvirágmintás, térdig érő beachgatya. Valamiben viszont lenni kell, ha nem tudok meztelen strandra menni. (Ott tutira nem számít, mi áll jól, és milyen a tested.)
2015. jún. 15. 15:21
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!