Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pár tippet szeretnék kérni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

Pár tippet szeretnék kérni, egy kis alkalmi domina-meglepetéssel kapcsolatban. Ti mivel büntetnétek/ aláznátok/ kínoznátok még a párotokat, pasitokat? Persze csak játékból?

Figyelt kérdés

Fel szeretném dobni kicsit a hálószoba- hétköznapokat, és mivel a párom jelezte hogy hiányolja a kezdeményezésemet, gondoltam kicsit bedobnám magam, és egy délutánra felvenném a Domina szerepet. Viszont nem tudom hogy milyen feladatokkal is alázhatnám/ vagy kínozhatnám picit. Nem akarok tulzásokba sem esni, azért is kérek itt tanácsot, mert a golyók taposása meg amiket még az interneten találtam azok már picit durvák nekem. (Azért kárt sem akarok okozni benne.)


Eddig arra gondoltam hogy elfenekelem, vibrivel kielégíttetem magam, kikötözöm kicsit és úgy ülök az arcára, meg jégkockákat is becsempésznék valahogy a játékba... De ezeken kívül még valami más feladatokat is adnék neki, de egyelőre nincs ötletem.


Tudnátok adni pár tippet hasonlókhoz? Mit tehetnék még vele? Mivel büntethetném kicsit? Minden öltetre nyitott és hálás vagyok. És főleg kíváncs. Ti mit tennétek még a helyemben?

Köszi előre is. :D



2015. márc. 9. 17:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne (korábban elkapott jelekből) hogy ez tetszene neki?


Ha igen, akkor néhány részletet már az elején tisztázz vele. Beszéljétek meg, hogy HA TÉNYLEG BAJ VAN, pld rosszul van, vagy valamit nagyon nem bír tovább, akkor szépen KÉRHETI hogy kiszállhasson abból az adott játékból. Legyen például egy előre megbeszélt jelszó, amit csak és kizárólag ekkor mondhat ki, viszont akkor neked KÖTELEZŐ LEÁLLNI. Azt is mondd meg neki, hogy ha a jelszót ok nélkül használja, akkor folytatod büntiből és sokkal durvábban, és további büntik lesznek.


Először is kötözd vagy bilincseld hátra a kezét, hogy csak akkor használhassa, ha engedélyt adsz rá neki.


Az elfenekelés jó ötlet, csak figyelj, hogy csakugyan izgalmas-e ez neki. Pld akármennyire is üvölt, hogy hagyd abba, közben a szeme vágytól ég, hogy folytasd, a farka feláll tőle...


Pofozd is fel. Ne csak a fenekét csapdosd, hanem ahol éred. Ha olyan kedved van, harapj bele a karjába, vagy a fenekébe.

2015. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe a vibrit.

Úgy ülj az arcára, hogy levegőt se kapjon, ha nem engedelmeskedik szépen, - és így durván kényszernyalasd. Ha már nagyon felizgatott, lovagolj keményen az arcán, az orrán. Elégíttesd ki magad többször egymás után.


(De ez már a buli lezárása legyen.) ;)

2015. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

A golyóit SEMMIKÉPPEN NE taposd. Ritka aki erre őszintén felizgul, neked pedig szükséged van a férfierejére aznap este még :D


Taposni viszont nyugodtan taposhatod -- szinte bárhol máshol. Először is parancsold egy fal mellé, vagy olyan helyre ahol meg tudsz támaszkodni, lehetőleg kapaszkodni is. (Például tegyél mellé egy támlás széket.) MEZÍTLÁB állj a testére, járkálj rajta ahol jól esik. Ha hanyatt fekszik, célszerű, ha aznap már nem evett sokat (lehetőleg semmit) és akkor a hasára is biztonsággal ráléphetsz, csak a lengőbordáira vigyázz, nehogy eltörjön és megnyomja a tüdejét. Hanyatt fekve taposáskor tehát tabu a golyói, a lengőborda, a torok.

Arcára úgy állhatsz, hogy az orrcsontjára különös gonddal vigyázz. A hátán is taposhatsz, csak a gerincére de sarkalj durván. A gerincvonala mellett taposgálhatod két oldalt, fel egészen a válláig; ezzel még meg is masszírozod tulajdonképpen.

2015. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Szerintem gondd nélkül benne lenne, egyébként is szereti ha rá rá csapok a fenekére, és persze egyébként sem akartam valóban nagy fájdalmat okozni neki, ezért sem sikerült az internetről több ötletet összegyűjtenem. Mert amiket eddig találtam azok már túl durvák.

De azért persze megbeszélek vele biztonsági szót.

És megkötözés is biztosan lesz.

Hanem más féle dolgokra is szivesen rávenném, csak nem igazán vannak ötleteim. Gondoltam hogy térdre kényszerítve kényeztesse a lábam (magassarkú meg hasonló, esetleg nyalogathatná is kicsit...) Valami hasonlóra lennék még kíváncsi. :D

2015. márc. 9. 17:38
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a terved a jégkockákkal, de azt lehetne például, hogy bekötöd a szemét, és a teste különféle felületeinek adsz különféle ingereket: hideget jégkockával, forrót olvadt viasszal, vagy csipkedheted, karmolászhatod, beleharaphatsz, - máskor meg megcsiklandozhatod, vagy nagyon kéjes erotikus puszikat adhatsz különböző pontokra, -- ezeket persze úgy váltogatva, hogy soha ne tudja, milyen inger következik...
2015. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Ez a taposósdi nagyon jó ötlet. iztosan tetszeni fog neki. :D Hasonlókra lennék még nyitott.

Ilyenkor jobb ha padlón vagy inkább ágyon fekszik? Vagy mindedj?


A golyótaposás nálam is szigorúan tabu. Nem akarok kárt tenni benne. És nem is a fájdalomokozás a célom, inkább csak az hogy csicskaszerepbe kényszerítsem.

2015. márc. 9. 17:41
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

IGEN, lábimádat feltétlenül legyen benne. Boruljon térdre, és miután tisztára nyalta a cipődet, a szája segítségével vegye le, majd szépen nyalogassa tisztára a csupasz talpaidat is. Parancsold különböző pózokba, pld feküdjön hanyatt a lábaid elé lábtartónak, vagy kucorogjon elég mint egy kiskutya, vagy úgy feküdjön hanyatt, hogy az arca csak a szék alól kandikáljon ki, te pedig a székre ülve élvezhesd a nyelves lábfürdőt :D


Egy műanyag tálat nevezz ki "kutyatálnak", abban taposgálj össze némi puhább ételmaradékot (például főtt tojást) és azt a lábadról kelljen lenyalogatnia.

2015. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
A lábimádat különféle pózokban tökéletes átkötés a taposósdihoz is.
2015. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Andrea!

Nem tudom milyen kapcsolat van köztetek, de én nagyon óvatos lennék a helyedben ezzel az ötlettel.

Nem biztos, hogy azt érnéd el vele amit szeretnél.

Tudod, nagyon rosszul is elsülhet a dolog.

Más a gondolat, és teljesen más a rideg valóság.

Ha véghezvinnéd az ötleted, akkor -ha rövid ideig is, de -URALKODNI fogsz azon az emberen, akit SZERETSZ, és kiszolgáltatottnak fogsz látni egy FÉRFIT!

Remélem sejted, hogy nem minden férfi szeret ilyen helyzetbe kerülni.

Az a délután /este?/ későbbiekben is ott fog majd lebegni kettőtök között, és lehet, hogy egy életre elveszíted Őt.

Nem lehetsz biztos, hogy másnap is ugyanúgy fogsz ránézni, mint előtte.

Szerintem elég kockázatos terv, de Neked kell döntened vállalod-e/kibírod-e a következményeit ...

2015. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Ha az ágyra fekteted a taposáshoz, akkor néha "pihentetésül" rá is ülhetsz. Csücsülj a testére vagy az arcára a teljes popsiddal, és rugózgass rajta az ágyon. Az arcára úgy is ülhetsz, hogy pár másodpercig ne kapjon levegőt, de ezt is tűrnie KELL.
2015. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!