Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mást is érdekelnek a DDlg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is érdekelnek a DDlg (DaddyDom + little girl) játékok, párkapcsolat, fantáziák? Esetleg élményeitek, tapasztalataitok is vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
(Semmi köze az incesztushoz, sem a pedofíliához! Ez a BDSM egy játékosabb formája két felnőtt ember között.)

2015. febr. 22. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
de ennek van köze a pedofiliához :D mivel azt játszátok el milyen lenne ha kislánnyal lennél
2015. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy ilyen?:

[link]

Big Daddy+Little Girl D

2015. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Valaki fejtse már ki bővebben mi ez a dolog :D
2015. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem viszont az olyat bírom mikor fiatal srác van egy nálánál sokkal nagyobb és idősebb (szemszögünkből nem mert max ilyen 28-43 közti) nőkkel.


De ez is olyan hogy thats illegal szóval az embernek max az agyában lehet ez. Meg rajzolt formában pár oldalon, de élőben sosem. Meg ne is legyen...


Első a racionalitás. Csak a baj lenne ebből.


De gyerekkori vágyálmok miatt ez megmaradt.


De ez amit írsz nem igazán vonz. Van pár hasonló szitu, de az is csak fantáziországban.


De ne nagyo bohóckodj mert lepedóznak érte.

2015. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én a lány vagyok, nem a férfi :D Szóval engem nem fognak lepedózni, max. apakomplexusosnak tartanak.


Ez egyfajta BDSM-kapcsolat. A férfi a domináns fél, a nő az alárendelt. Pontos definíciókat nem tudok, de az a lényeg, hogy a férfi gondoskodik a lányról, mint egy apuci (megfürdeti, megpisilteti, vigyáz rá, ha rosszalkodik, akkor viszont megbünteti, elfenekeli; megtanítja dolgokra, akár jászik is vele stb.), de persze van szexuális része a dolognak: eljátszhatják, hogy apuci megrontja a pici lányt, hasznlája a kis testét, megerőszakolja stb. Röviden ennyi.


Persze mindketten felnőtt emberek, nem rokonok, és közös beleegyezéssel történik minden...


(Most ennyi jut eszembe. De nyilván ennek vannak további változatai, pl. ha a nő a domináns; vagy hogy nemcsak a szexre vonatkozik, hanem a hétköznapi életben is így viselkednek a felek; vagy vannak, akik cumit, pelenkát stb. is használnak - ez attól függ, hogy a kicsi fél hány évesnek érzi magát "kicsimódban"...)

2015. febr. 22. 13:34
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelnek!
2015. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!

te hány éves "kicsi" szeretnél lenni?

2015. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én 5-6 éves „kicsinek" érzem magam.
2015. márc. 1. 21:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez csak vágy, vagy tényleg ilyen kapcsolatban élsz?
2015. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne, de nem tudom, ki lenne benne ilyenben :( 23L
2016. máj. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!