Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért lankad le neki lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lankad le neki lovagló pózban? Minden más pózban meg nincs gond. Légyszi komoly válaszokat!

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2012. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert visszafolyik a vér. Vagy csak nem szereti úgy.
2012. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 guido ***** válasza:

Lehet elmúlik abban a pózban a varázsa a dolognak :D

Van sok más póz is :D


Amúgy szerintem az, hogy abban a pózban nem úgy érzed őt mint a többiben, vagy tudat alatt neked nem tetszik.

21/F

2012. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 guido ***** válasza:
Ezen ne aggódj, van szája majd mondja ha nem tetszik neki. Vagy lehet kifárad addigra mire oda juttok :D
2012. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 guido ***** válasza:

Ha lankad a figyelem, dolgozz rá. Most komolyan.

Esetleg kényeztessed egy kicsit, hogy felkeltsed a lankadásból :d

2012. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
CSak rossz mert így tudok elélvezni,és azt gondolom ez az én hibám.És már kedvem sincs így szeretkezni vele mert magamat hibáztatom hogy rossz vagyok.
2012. jún. 12. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hibáztass senkit! Az stresszt okoz, az a szex halálát, az meg a kapcsolat halálát. Ha úgy tudsz elélvezni, akkor tudasd vele, próbáld meg megerősíteni benne, mennyire élvezed, és ne legyen bűntudatod! Ő is jót akar neked.
2012. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is csak így tud elmenni, illetve így tuti hogy elmegy, néha sikerül missz. pózban is. De ez a része nem is érdekes. A lényeg, hogy úgy én sem annyira élvezem, eléggé oda kell koncentrálni, hogy ne puhuljak, de a tudat, hogy mennyire élvezi, azért felizgat. Próbáljátok megbeszélni, hogy mit csinálj közben, például feszítsd a hüvelyizmod, vagy valami segéd eszköz, pl péniszgyűrű, az bentartja a vért
2012. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!