Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik multiorgazmusos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik multiorgazmusos férfi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Arra lennék pontosan kíváncsi ha létezik multi orgazmusos férfi, hogy hogyan tanulta meg kezelni a magömlését?

Milyen módszerekkel tanulta meg nem elengedni az ondót hanem azt megtartani és a szexuális energiát keringtetni?

Mennyi ideig tartott multiorgazmusossá válni?

Végül! Sokkal jobban élvezitek a szeretkezést multiorgazmusosan mint amikor még egy aktus a magömlésig tartott, és várni kellett h merevedés legyen?


2011. okt. 26. 21:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

nem tom ez olyan fura, én mindig is vissza tudtam tartani minden gond nélkül a vizeletemet. azt hittem ez tök alap.


már azon is meglepődtem hogy a lányok erre nagyon nehezen képesek

2011. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és minden további nélkül vissza tudom tartani én is (mármint úgy, hogy elkezdek pisilni, abbahagyom, megint elkezdem, abbahagyom stb.). De csak kipróbáltam, nem csinálom, mert nem valami kellemes érzés.
2011. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
nem.
2011. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
78%

Ez nagyon érdekes én egyszer tapasztaltam ezt fogalmam nemvolt erröl hogy milehet ez köszönöm a kérdés feltevőjének

hogy megtudtam róla több mindent.. mivel én egyszer sex közben valami furcsát éreztem vagyi hát azt hogy orgazmusom van de nem akartam hogy túl korán elélvezzek és próbáltam visszatartani ami valószínüleg sikerült mert tökre azt éreztem hogy orgazmusom volt és megijedtem mivel nem védekeztünk de szerencsére nem történt semmi baj és nemtudtam magamnak megmagyarázni mivolt ez a dolog igy már mindent értek és próbálgatni fogom .. :D köszönöm még egyszer :D

2011. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
86%

de most a vizelésnek van köze a spermához, meg az elélvezéshez?


én is azt hittem hogy a vizelés megállítása az tök természetes. néha még szoktam is vele szórakozni :)


amúgy sokáig én sem tudtam hogy mi ez amit leírtál. egyszerűen magamtól rájöttem, egyszer csak nem jött semmi. Annyira is megy hogy nem verem 1 hétig vagy ilyesmi, aztán amikor verem nem hagyom abba...na. 1 hét után azért rendesen meg kell erőltetni magam hogy ne jöjjön ki semmi. Úgy vagyok vele hogy ha hagyom hogy kijöjjön, akkor is csak egy kicsit lesz puhább a farkam, de nem lankad le.


Még amúgy nem voltam csajjal :):D

2011. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Ismerem a technikát csak aki ezt meg tudja csinálni arra lennék kíváncsi h hogyan is jutott el a többszörös orgazmusig.

A vizelés megállításával a pc izmokat erősíted amit egy Kegel nevű pasi fejlesztett ki nők és férfiak terén

A nők terén a pc izomgyakorlatok a szülés miatt fontos de a szeretkezésben sem utolsó dolog az h jól bánjon a hüvely izmaival.

a férfiaknál a multiorgazmusossá váláshoz és amikor megfeszítem a pc izmaimat a péniszem olyan mint a kő.

Minél többet gyakorlok annál tovább bírom tartani a feszített állapotban

bár most az utolsó alkalommal izomlázam lett eléggé kellemetlen...

Az eddigi válaszolóknak köszönöm a választ

2011. okt. 30. 21:03
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

hm...ez a megfeszítem a valamimet és olyan lesz mint a kő...tudom miről beszélsz. Bár ezt álló és lankadt pénisznél is tudom csinálni(mm ugyanazt érzem) És amikor merev, és befeszítem ezt a pc-izmot vagy mit, kb fél centivel megnő a péniszem a vastagsága. nálad is? Így befeszítve is tudom tartani, egy darabig. Olyan 1 perc után már fájni kezd. És igen most hogy mondod, amikor elmegyek, de nem jön semmi, akkor is "megkövül" egy pillanatra.


De mint írtam, sosem tudtam miez, vagy hogy én tudok valamit...a gyik.hu-n keresztül tudtam meg hogy multiorg...

2011. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
nemhiszem :D
2011. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
50%
hát én nemtudom de amikor ezt igy megfeszítem azt kb egészen az orgazmusig tudom feszíteni mégis szex közben ha nagyon vadul csinéálom akár 1-2 perc alatt elmegyek de végig szoktam feszíteni egy félórás dugást és simán elmegyek ugy h feszítwem és akk egy kicsit abbahagyoma feszítést aztán folyatom a feszítést is meg a dugást kb 3 oergazmusig meg apisit is már egészen kiskorom óta birom visszatartani és ugy szoktam vetrni h végig feszítek mweg amikor áll a farkam mibndig azzal szórakozok h igy mozgatom de még igy is túl hamar elmegyek és mindig meg kell álljak h welmuljon a késztetés dugás közben és tök szar h amikor a csajom beinfdul és mondja h most nagyon vadul akk kb fél percig csibnálom és megállok nehogy elmenjek ez nagyon rossz
2011. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Az én pasim 6-7szer el tud élvezni,úgy,hogy nem lankad le,ki se húzza.Eddig a 7 volt a legtöbb,de akkor is csak én fáradtam el.És mindegyiknél ejakuál.Nekem a legtöbb 15 körül volt,de az csiklóorgazmus,hüvelyre nem vagyok olyan érzékeny,max 4-5 ször megyek el.
2012. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!