Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vékony alakhoz a C-s mell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony alakhoz a C-s mell nagynak számít?

Figyelt kérdés
máj. 19. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nagynak számít. Nekem D-s, nem vagyok duci, de azért vékony alakom nincsen.
máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!
máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de nem kell aggódnod. 😜
máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is vékony vagyok c-s mérettel, és a barátaim szerint nagynak számít az alkatomhoz képest, szóval igen nagy
máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es! De gondolom még egy pasi se panaszkodott emiatt?
máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A C az vékony és dagadt nőn is csak egy közepes méret.Már ha felfogod, mit jelentenek a melltartó méretek.

A betű, a kosárméret, az azt mutatja meg, hogy a testalkathoz képest mekkora a mell.

A, B az kicsi, C a közepes, D-től nagynak számít.

Teljesen lényegtelen, hogy sovány vagy kövér vagy.

máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a jó
máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Oké, kellemesen nagy cici már, de nagynak túlzás mondani. Vékony nőnél is minimum egy D kell, hogy kellemesen dús kebelnek hasson.
máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!