Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez csapatépítő vagy orgia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csapatépítő vagy orgia vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

Interjúztam egy munkahelyre, 6 fő lenne itt velem együtt, fele-fele a nemek aránya és a nők mindegyike középkorú, a férfiak pedig 20+

Ebből egyébként 2 pasi gyakornok/asszisztens


Megütötte a fülem, hogy saját pénzből mennek csapatépítésre, bérelnek egy-egy faházat, napközben eveznek egyet és itt jött az a rész, amit kacéros huncut hangon elkezdett mondani az interjúztató nő, hogy természetesen alkoholt szigorúan nem fogyasztanak az este alatt, társasoznak majd csak és verseket fognak olvasni és semmi mást nem csinálnak


Mesélte még egy volt ismerősöm, hogy Ő is ilyen kis csapatos multis részlegen dolgozott és az Ő csapatépítő estéjük átcsapott egy orgiába, nekem egyből ez ugrott be, amit ez az ismerősöm mondott, abban a pillanatban amikor az interjún mondta a nő


Én látok rémeket?


Nekem ez a hely előrelépés szempontjából jó lenne, de ez a gondolat most megijesztett


máj. 17. 08:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként felvettek és azért hezitálok ezen, nem tudom hogy én vagyok parás vagy ennek van e alapja
máj. 17. 08:42
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem szereted a szexet?
máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha át is csapna orgiába, neked kötelező lerészegedni és részt venni benne? Nem. Akkor meg teljesen mindegy a többiek addig is mit csinálnak.
máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem ez elég ritka. Sima csapatépítő valószínüleg.

27N

máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy nagy előrelépésem lenne, ha nem mennék ebbe bele meg gondolom nem néznek jó szemmel, hogy "nem akarok a csapat tagja lenni"
máj. 17. 08:45
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Jó hát nem kell ezt annyira komolyan venni. Szórakozás az egész. Ha jó a hangulat, fogy egy kicsi alkohol és van aki szimpatikus, szerintem simán vállalható. Kötöttségek nélküli szexben sosincs semmi rossz.
máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez nekem olyan fantasy kémt hangzik. Hogy pont az új gyerek előtt pont fele fele arányban
máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi lesz? Hagyod és megerőszakolnak?

Én nem iszok alkholt, utálom mint a sz@rt. Voltam már házibuliban, meg mindenfelé társasággal, de ha azt mondtam, hogy nem, akkor az nem. Volt aki megsértődött rajta, volt aki kinézett emiatt, de pont nem érdekelt.

Egyébként ha férjed/feleséged van és egy ilyen szituációba kerülsz, akkor nem mondanál nemet az "előremeneteled" miatt?

Elvileg felnőtt ember vagy, állj ki magadért!

máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
78%

A saját pénzből csapatépítés miatt eleve nem szívesen mennék. Főleg, ha munkaidőn kívül van. Ahol meg attól függ az előrelépés, hogy mennyire akarsz a "csapat tagja" lenni egy munkaidőn kívüli, saját zsebből fizetett eseményen, azt a céget talán jobb is elfelejteni...


Egyébként valószínűleg túlgondolod, sima evezős ottalvós kirándulás.

máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
Nem életszerű a sztori,több sebből vérzik.Ha valós lenne én elmennék, és megdugnám mint a három puncit.
máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!